Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nepleteš si to se Smart keyboard? Ta známá je, ale Magic Keyboard to tam opravdu nemá.

  Pan profesionál měl pravdu, v textu od Applu se nachází, že bude Magic Keyboard pro iPad Pro k dispozici v květnu. Tuto informaci jsem dodal do článku. Každopádně, pokud by nám pan profesionál mohl sdělit přesný datum dostupnosti, tak budeme prvním serverem na světě, který se se čtenáři o tuto informaci podělí. Děkuji!

  konečně dočkáme opravdu FUNKČNÍHO ekvivalentu Macbooku.
  I když zatím si na to určitě stále ještě nevsadím.

  Jak tu psal Bernie….. Aby to bylo plnohodnotné, potřeboval bych tam spoustu plnotučných aplikací, hlavně třeba Photoshop, dále Libre Office a další normální SW, který je pro MacOS.
  Ale pravda, pokud někdo nepotřebuje „plnotučné“ appky, tak v pohodě nahradí. Znám lidi, co mají Androidí tablet, zároveň je to jediné jejich zařízení, které slouží k veškeré „digitální činnosti“ (pravda, většinou ke konzumaci obsahu), nemají ani PC, ani NB.

  Na co Photoshop když jsou mnohem uživatelsky jednodušší aplikce, které odvedou stejnou službu. Tedy alespoň pro mojí práci dostačující a mnohonásobně převyšující paskvil aplikaci Photoshop

  Sirka, ty si fakt neumětel, nazvat Photoshop paskvilem, to může opravdový b-l-b! Photoshop je ETANOL grafiky! Neexistuje lepší apka, uživatelsky je samozřejmě, pro ne-gramoty jako ty nepřívětivý, my ostatní se v tom orientujeme na 100%! Jo a pro Tvoje potřeby, myslíš tím asi, pouze oříznutí fotky :-D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.