Zavřít reklamu

Pokud milujete animovanou japonskou sérii Naruto a nedáte na ni dopustit, jistě vás už delší dobu pronásleduje otázka, proč se až dosud neobjevila žádná pořádná online hra, kde bychom mohli poměřit síly s ostatními hráči a dosytosti si užít tento propracovaný svět. Vývojáři ze studia Mars Era Games naštěstí využili situace a nečekaně se vytasili s MMORPG Naruto: Slugfest, kde na nás budou čekat všechny ikonické postavy a dlouhý, vtahující příběh.

Japonské anime Naruto nedávno oslavilo 20 let a právoplatně se zařadilo po bok kultovních sérií, na něž se jen tak nezapomene. O to větší škoda byla, že se během této doby neobjevila žádná pořádná hra pro více hráčů, jež by nám umožnila nakouknout do světa tohoto legendárního ninji a užít si atmosféru s ostatními fanoušky. Pár pokusů tu samozřejmě bylo, včetně nespočtu singleplayerových titulů, ale žádný z nich nenaplnil vysoká očekávání. O změnu se pokouší vývojáři ze studia Mars Era Games, kteří přispěchali s plnohodnotným MMORPG, které nás do světa Naruta zavede a dokonce kromě ikonických postav nabídne také originální dabéry a povedené cutscény. Příběh se bude odvíjet během Shippudenu, těsně poté, co se hlavní hrdina vrátí zpět do Listové vesnice po intenzivním tréninku s Jiraiyou a vydá se se svými nejbližšími přáteli na další výpravu.

Pochopitelně nebude chybět epický bojový systém, ninjutsu a až 4 povolání, které si budeme moci vyzkoušet. Mezi ně patří například Earth Keeper, mohutný bojovník s obouručním mečem, léčitel a pyromancer v jednom Blazing Lotus, téměř neviditelný ninja Thunder Assasin a střelec Wind, který si poradí s nepřáteli i na delší vzdálenost. V průběhu hry si samozřejmě budete postupně odemykat další schopnosti, nejrůznější vylepšení a získávat body za úkoly, které splníte. A pokud vás přestane bavit obstarávat vše na vlastní pěst, můžete si poskládat tým z několika NPC, jenž vás budou všude následovat a pomáhat vám s plněním úkolů. Podle vývojářů se můžeme těšit také na dynamický systém počasí, propracovaný ekosystém, povedenou grafiku a akční hudební doprovod, který fanoušky rozhodně potěší. A aby toho nebylo málo, na ty odvážné čekají také klanové války a aktivní kooperace s ostatními hráči. Jen na vydání si ještě nějakou dobu počkáme, hra totiž dorazí na iOS a Android až na jaře. Podle App Storu bychom ale neměli čekat dlouho, předběžné datum vydání totiž připadlo na 29. dubna. Ponoříte se opět do starého známého světa Naruta?

Související články

Dnes nejčtenější

.