Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Naprosto souhlasim s panem redaktorem. Je to zoufalstvi a zmar nebot ti profici kteri si tyhle stroje kupuji vetsinou maji v kancelari sikmou plochu a pocitac jim muze popojet. Proboha…! 🤦

  Je to stroj, který má být snadno využitelný třeba i v exteriérech při natáčení atd. Jasně, každému absence brzd u koleček vadit nebude, ale to rozhodně neznamená, že je to správně.

  No vypadá to, že jste nikdy nezkusili třeba byť jedním kolečkem pootočit do různých směrů třeba u nákupního vozíku, že? To pak samo o sobě je takovou malou brzdou, kdy to nepopojede nikam. V tom problém nevidím.

  Pokud vám přijde v pořádku dostat za 12500 Kč 4 kolečka ,která koupím kdekoliv do 500kč, a které si musíš ještě nastavit , aby ti PC nepopojížděl , tak si nalepte na čelo rovnou JSEM OVEČKA BEZ MOZKU . Nebo taky si kupujete třeba Mercedes bez ruční brzdy , protože přece není problém stočit kole na obrubník ?

  Zrovna pred tydnem jsem kupoval ctyri nove kolecka na spaci kosik pro pulrocniho syna.
  V Hornbachu to stalo 200 (50 kc/kus), byly tam i levnejsi za 15, ale potreboval jsem model se soklem uchytitelnym vruty do dreva.

  Priplatek 12800 za ctyri kolecka je logicky, koleckajsou designovana na miru Apple hardwaru, jsou plnou soucasti ekosystemu Apple. Profesional si rad zaplati za kvalitu, zvysena produktivita profesionala skrzeva ty kolecka se vrati behem par hodin.

  Každej profík si to dá do nákladů takže i kdyby stály jako celej macpro tak na tom nezáleží. Až na podzim budou Apple Wheels PRO tak si prostě profík koupí novou verzi.

  Jojo, je to navic este vyhodnejsi.

  Kdyz strcim do dani horbach kolecka za 200, usetrim jenom pajcku na DPH a DPFO.
  Kdyz tam pravy profik strci kolecka za 12 litru, usetri baj voko 3 litry, a to se vyplati!

  Je to obdoba stare zidovske moudrosti, ze kdyz bezis za autobusem, usetris dvacku za listek. Kdyz pobezis za taxikem, usetris petikilo.

  Apple profesionalove zkratka nejsou zadni joudove.

  Mac Pro je designove uzasny. A ted si predstav, ze mas jedno kolecko pootocene jen proto, aby ti pocitac neujizdel. Pro mne a jiste i mnoho dalsich designove nepripustne! :-D

Vložte vlastní komentář

celý text