Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  …ani nemluvit, ohromné problémy hlavně na UPC modemech. Už jsem chtěl svůj ip8 vyhodit, že už to má za sebou, když jsem zjistil, že na NTB jede net minimálně 6Mbps a na ip8 žádný signál nebo vypadával apod.

  Ti programátoři jsou šašci.
  Btw. spoléhat na modem dodávaný operátorem a bez možnosti si upravit jeho nastavení je poněkud úsměvné. Pořiď si pořádný přístroj a uvidíš, že se to zlepší. :-)

  nie nezlepší ono totiž nie je chyba na strane modemu , routru ale iphone mám sprave niekoľko mikrotikov , niekoľko sietí s UNIFI , niekoľko s ciskom a na všetkých týchto platformách môžeš nastaviť čo len chceš aj tak u niektorých iphone 13.3.1 je badať citeľné spomalenie asi toľko na okraj
  a našťastie sú operatorske modemy a routre možne nastaviť len heslo a ssid a kanál lebo už som zažil zopár odborníkov čo si kúpili mikrotik a tak poslali nastavenie že až toľko na okraj

  Toto trvá už delší dobu.
  Mám odzkoušeno na víc routerech. Zte 2,4 i 5G Tp link archer 6c a pořád problém. Dřív problémy nebyly. Takhle na hovno je to už minimálně 2updaty.
  A abych furt resetoval něco na iphonu mě taky nebaví. Od toho byl vždycky apple aby člověk tohle nemusel řešit

  stary ipse, jeste starsi netgear modem na kabelu od telekomu na konci vesnice… chyba se neprojevuje.
  Ale celkem mi vadi, ze kdyz pripojim muziku pres jack, tak pri kazde zmene pisnicky se rozsviti display. Treba v aute to je pekne na pytel.

  Keby len wifi blblo, ja vystúpim z auta kde mam pripojený iPhone cez bluetooth a ak si zakaždým neupravím zvonenie tak ako by som chcel tak ide na plný výkon (zakaždým). Už mám pomaly nervy a  repraky na tel. v pr..ly. Na túto chybu sa sťažujú aj na zahraničných forác,h ale akosi nie a nie opravíť, tento celý 13 systém je hnus a tý čo to kódovali by mali dostať cez prsty klávesnicou.

  Ahoj lidi když jsem jel na návštěvu k rodičům a připojil se na internet přes Wi-Fi tak spadl vždy cely internet po celém baráku a Tata mi řekl že to děla můj iPhone tak vyměnil router za nový a silnější a teď je to v pohodě už to funguje jak má a a když mi to udělalo u mě doma tak jsem reseroval router a svůj iPhone 7 plus a potom už to funguje ale je to otravný vše resetovat aby něco fungovalo za xxx peněz telefony od Apple nejsou nejlevnější příští telefon už nebude iPhone zklamali mě

  To co píšeš je úplná blbost, žádný iPhone nemáš a jen tu hejtuješ. A když už chceš trolit, tak se douč pravopis a piš ve větách čárky, číst to po tobě je horor.

  Potíže s Wi-Fi mám u iP11 Pro rovněž … na rozdíl od některých příspěvků výše, ale nemám problém na domácí Wi-Fi přes novější UPC Connect Box 5GHz, tam to běhá jak po másle, bez jakýchkoliv výpadků či kolísání rychlosti.
  Problémy popisované v článku mám na podnikové Wi-Fi, kde máme po budovách rozmístěné Cisco routery 2,4/5GHz, ke kterým se přihlašuje jménem a heslem ke služebnímu Exchange účtu. A opravdu to dělá někdy od ledna, ale nějakou hlubší souvislost si dát dohromady nedokážu – pravda ovšem je, že předtím to běhalo v pohodě i na té služební Wi-Fi.

  Taky tak od nového updatu problémy.Byl jem přpojemý k wifi a bralo mi to data od operátora.Apple jde o 10k5 asi přejdu k droidu od ťamťungu:)

  Dělá mi to taky a byla jsem nemile překvapená sms zprávami od operátora o vyčerpání dat, když jsem data přitom nepoužívala… takže buď mít neomezená data nebo si je při wifi vypínat, jinak to nejde. :/ A o přechodu jsem také uvažovala, jaký je tvůj tip na nový tel?

  Už minimálně 3 měsíce, těším nefunkční hotspot přes WiFi. U jabka. Podpora to háže na Windows, ti to hážou na Jabko.
  A vůbec je pro mě velké zklamání po přechodu z Windows Phone.

  Zkus po připojení na wifi spustit příkazový řádek (cmd) a zavolat následující dva příkazy:
  ipconfig /release
  ipconfig /renew

  Je tam nějaký už dlouhodobější problém s DHCP při komunikaci Windows – iOS a vynucené znovunačtení adres to vyřeší.

  Uz od prvni verze IOS13 mi bezi wifi pomalu, obcas se objevi okno, ze signal ztracen… Test rychlosti telefonu je na polovici rychlosti notebooku.

  Také jsem řesil a zkoušel možné postupy co jsem našel. Nakonec jsem narazil na jedno „řešení“. Stačí natvrdo vypnout Bluetooth. Vyloženě v nastavení ho vypnout. Udelal jsem si na ploše na to zkratku a jedu od té doby bez obtíží.

Vložte vlastní komentář

celý text