Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Přesně takhle to má Xiaomi. Je to pěkně nepraktické. Doufám že to takto Apple neudělá.

  V čem je to nepraktické?

  Třeba v tom, že v současném multitaskingu prostě jenom přejíždíš prstem nahoru a tím zavíráš jednotlivé aplikace. Všechny aplikace tak zavřeš během pár vteřin. Teď zavřeš jednu a čekáš, než se ti ostatní aplikace v multitaskingu přeskládají, aby jsi mohl zavřít další.

  na iPade netreba cakat na preskladanie, staci prstom tahat hore a zatvaraju sa hned, ani nestihnu prist na to miesto, blbo sa to vysvetluje ale funguje to rovnako ako na iPhone proste

  Xiaomi to ma jinak.
  Seznam aplikaci je vertikalni, pricemz se zobrazuji ve dvou sloupcich a posouvaji se vertikalne.
  Pokud do strany aplikaci zabije.

  Funguje to skvele a hlavne toto zobrazeni je prakticky jediny rozumny zpusob, jak vybirat aplikaci pro splitscreem, Horni se prstem podrzi, vyleze menu, kde se zvoli splitscreen a pak se vybere druha aplikace

  Spíš by mohli předělat gesto pro vyvolání controll centra, protože při ovládaní jednou rukou je to téměř nemožné a člověku nezbývá nic jiného než použít assistive touch.

  Jen se těš, on Apple nakonec snad zkopíruje ten Android úplně celý a pak se to nahnilé jabko bude už konečně moct dát používat :-D Jde vidět, že Apple asi hodně teče do bot, když kopíruje z Androidu kde co, jak ze samotného systému, tak z designu ostatních výrobců.

  Tvůj rozum urážející a zboží neznalý ejakulát, který si byl schopen vyprodukovat tu sice baví všechny, ale mysli na své blízké. Jak se asi cítí tvoji rodiče, když zplodili něco, co na tomto světě snad radši ani nemělo být?
  Je mi jich líto…

  mmnt. von ještě někdo dnes zavírá aplikace? jako proč? jako aby se to nelagovalo?
  neeeeeee :-P :-D

  Se uklidni, tobě se chlapečku lagují asi slipy co? Si piš, že my technicky zdatné holky víme, že zavírat aplikace se vždy vyplatí i když se o to systém má starat sám. U Jabka se mi XSko Max laguje jak prase, takže je fajn ty aplikace pozavírat. Před tím jsem měla Note, tam jsem to taky dělala a pak jsem zjistila, že nemusím, on si to Android ohlídá sám, ale u iPhonu to tak není, prvně jsem aplikace nezavírala a pak se mi mobil začal sekat, ale příšerně, tak jsem začla zase zavírat apky, jak na prehistoryckým Androidu tuším, nějaká 3jková verze, tenkrát….
  Já jsem Jája

  Milá Jájo, prosím, vytři nám zrak a podpoř to své tvrzení svým vlastnoručně nahraným videem jak se ti laguje XSko Max. Určitě nebudu sám kdo na něj koukne :)

Vložte vlastní komentář

celý text