Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zadny duvod k oslave! Jak je zvykem ceskeho naroda, spousta lidi i-net zneuziva na ukor jinych a hlavne, ze je zpoplatnen, je nejvetsi ostuda.
  Napr. nabizeny i-net za Kc 350,— je vydirani, protoze kvalitu neudava poskytovatel, ale prisl server. A v zavislosti na poctu prijemcu je to casto horor.
  Pokud se nemylim, napr. ve Finsku existuje dokonce pravo i-netem disponovat a to bez zpoplatneni, jelikoz je povazovan za nejpristupnejsi zdroj informaci apod.
  Navic ti sasci operatori, to je vubec banda dementu, a to vcetne te pseudovyhodne site 5G.
  A to nemluvim o totalni absenci soukromi!

  Nezbývá než se zeptat na jediné, proč se neodstěhujete do Finska? Podle mě by bylo všem lépe. Nebo proč vy osobně sám neposkytujete internet zdarma, Elon Musk už se na to chystá, Google to dělá na spoustě míst, proč vy ne?

  Já bych ho poslal do USA … tam jsou připojení snad nejpomalejší, co jsem kdy viděl … a několikanásobně dražší … on by se ještě rád vrátil do ČR :)

  @Radim
  350Kč … je cca 1-2% průmernáho výdělku jednoho dospělého a internet pak může používat celá rodina

  „absence soukromí“ – co jako očekávate, za komančů stát nijak nachránil Vaše soukromí – spíš naopak, zatímco aktualně tu na to zákony jsou a s použitím VPN můžete mít soukromí i na internetu, tak tu prosím neplačte.

  Jsem pamětník. Webové stránky přišly mnohem později než přístup na internet. V začátku nám stačil Telnet a hlavně Gopher. To byla tenkrát cesta na zahraniční servery. Hlavně knihovny a univerzity. Ale bylo to krásné když to nikdo v okolí neměl a vůbec netušil oč jde.

  Jo to byly krasne casy.

  V roce 1994 vsichni jeli na telnet BBS a gopheru, Netscape Navigator teprve vznikal.
  A hlavne, na internetu jsi tehdy potkal jenom lidi z mozkem, vetsinou studenti a vedecti pracovnici.
  Nekdy v roce 96 byly kripojeny strahovske koleje.

  Pozdeji, kdz se pripojila bezna populace volicu Milose Z. to slo do kytek. Jak bylo bez tupcu krasne.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější