Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Aplikace Apple TV není na chytrých televizích úplně stejná jako na hardwaru Apple TV. Umožní vám sledovat originály Apple TV + , další kanály, které jste si předplatili prostřednictvím aplikace Apple TV, a můžete sledovat (nebo zakoupit a pronajmout) další obsah z iTunes.
  Neintegruje se však do jiných aplikací pro streamování, jako je Amazon Prime Video nebo Hulu, aby se na stránce „Sledovat nyní“ průběžně aktualizovala sekce „Nahoru“ a „Další“.
  Takže když máte aplikaci Apple TV ve vaší chytré televizi, vůbec to není jako vestavěný hardware Apple TV.
  HW zařízení Apple TV mi umožňuje komfortni propojeni s NAS

  Ahoj, rád bych se zeptal jestli lze aplikaci Apple TV na Samsung TV propojit přes knihovnu s NAS který podporuje iTunes server? Díky

  Ví někde jak zprovoznit Airplay2 na modelu 2019? Mám dva Homepody a ne zvuk z telky do nich nejde poslat. Naopak to funguje – když chci zvuk například z iPhonu poslat do telky, tak není problém (jen nevím proč bych to do těch vestavěných chrchláků posílal).

  Zdravim, já Home pod nepožívám (propojil jsem optikou TV a externí zesilovač. K nemu mám připojené velké 3 pásnové bedny – klasika)
  Váš problém bych možná řešíl pomocí HomeKitu
  https://www.tomsguide.com/news/lg-first-to-bring-airplay-2-and-homekit-to-2019-smart-tvs

  Jasan v HomeKitu ji mám, mohu zapínat vypínat přes Siri, tohle všechno šlape. Jen zvuk z TV ne a ne dostat na ty Homepody. Homepody jsem měl řekněme za podmínek, které nešly odmítnout. Navíc poměr ceny a výkonu jsou pecka, jedu přes to muziku a přes ATV zvuk z filmů. Tohle je řekněme poslední věc co mi na tom nejde a řekněme si na rovinu, když si chci občas pustit klasické TV vysílání tak by se to hodilo (a jen kvůli tomu se mu nechce kupovat další reproduktory, nebo se zbavit Homepodů).

  Pro sstoklas:

  Dík, ale co tam řeší borec, tak mě jede. Uplně jednoduše: Potřebuji zvuk z LG TV poslat do repráku přes AirPlay 2 protokol. Nic víc nic míň ani jinak. (opačně to funguje – z iPhone poslat zvuk/obraz do LG TV).

  Ale tak nějak tuším, že je to tak trochu na LG a prostě na tohle není v telce udělany to správný „hejblátko”.

  Jedinné snad funkční ale neodzkoušené řešení je koupit bazarový airport express, který má optický audio vstup, poropojit to s LG TV a pak to z airport expressu přes airplay poslat do HomePodu. Ale tyjo je to jak kupovat rovnák na ohejbák…🖖

  Samozřejmě že aplikace pro LG nedisponuje stejnou funkcionalitou jako HW Apple TV. Nicméně komfortní připojení s NAS poskytuje i samotná LG tv. A snad není takový problém v tv přepnout mezi dvěma aplikacema…

  Záleží co si předsavujeme pod slovem komfort . . . ?!?!?!

  Tak komfort dost záleží od toho jak je nastavený UPnP v NASu. Používám třídění dle adresářů, mám vygenerované náhledy. Nepříjde mi to nepohodlné. Ale samozřejmě Apple TV efektnější. A ber to tak že aplikace pro tv je bonus zdarma, kdežto Apple TV musíš koupit ( i když není drahá).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.