Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  TES: Blades je dost slušná srágora s přestřelenejma mikroplatbama, bez kterých nejde skoro ani hrát. Jako velký fanoušek TES jsem byl v beta testu a po vydání to šlo z telefonu pryč. Naprostej odpad s blbym ovladaním a vcelku hezkou grafikou. Před výdáním velké plány, jak to bude i na PC a konzole. Boha masochista by tohle hrál na počítači?? Recenze na App store jak jinak skvělé :)) Když se podíváte na nezávyslej metacritic, tak 5 recenzí pozitivní a 36 negativní :))
  https://www.metacritic.com/game/ios/the-elder-scrolls-blades

  Souhlas, Tes Blades je sračka a to jak herně, tak graficky. Stejná grafika pro SE i ip11.

  Pro informace o novych hrach na iOS chodim na https://toucharcade.com/

  Přesně tak se vším souhlas. Nechápu, jak LSA může propagovat TES Blades, kde jsou mikrotransakce. Nesnáším tenhle typ her, kde si musí člověk „kupovat cheaty“. To si raději koupím nějakou hru pro PC za cca 1500 Kč a graficky, herně a finančně na tom budu ve finále někde úplně jinde.
  Tenhle model plateb se rozlezl jak mor (zároveň s předplatným u aplikací), a „sranda“ je, když si hru třeba za skoro 200 koupíte a ještě má mikrotransakce. No a koho by byvilo ve hrách např. skillovat postavu věčnost, aby se někam posunul…..
  Vývojáři zbytečně zabíjí hry, tím, že tam cpou mikrotransakce.
  Proto, pro hráče je dobrý jedině Android, tam si stáhnete modlé/hacknuté hry a neplatíte za nic a máte tam mincí, diamantů, apod. hromadu, ale né u všech. Neříkám, že je to správné, ale na androidu jsem takhle hrál spoustu her a některé byli i tak na shit, takže jsem byl rád, že si jí můžu takhle „vyzkoušet“. Ale zas pokud hra byla ok, tak jsem si jí normálně pak koupil, abych podpořil vývojáře.
  btw: Pro moralisty, v hrách pro mobil jsem nechal cca 150 tisíc, možná i více, za celou dobu, co mám chytrý mobily (už od začátku a nepočítám JAVA hry a Symbian hry)…

Vložte vlastní komentář

celý text