Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Bohužel stále neopraveno ani v této aktualizaci praskaní zvuku z vestavěných repro u nového MacBooku Pro 16″ (i9; 2,3; 32GB; 2TB). Např. zcela pravidelně při přepnutí zvuku z interních repro na HomePod.

    Podcasty stále prehráva len cez interné reproduktory. Oznamoval som chybu pri každom update a stále neostránené, prehrávanie cez airplay nefunguje v aplikácii podcast aj keď sa to tvári, že sú pripojené reproduktory.

    Tisíce lidem vadí, že v Catalině nefunguje externí grafika (je to reportované), Apple ale dál na to hází bobek, byť má externí box i grafiku mé značky přímo v podpoře na stránkách! Tak zítra vyzkouším, jestli to už Apple opravil.
    Co jsem přešel nedávno na Mac OS, tak musím říct, že je Mac OS horší, než Windows, které jsou funkčnější, ale zas otravují aktualizacemi. Mac OS sice neotravuje, ale je to nedodělek. Tak, ještě tomu dám chvíli šanci, než poletí Mac Mini z okna…..

    Predtým sa to riešilo prepnutím obvodu na USA a tam už aktualizácia bola. Mne to ide zatiaľ OK, akurát cca 40 minút hlási onstala‘ na Macintosh HD.

Vložte vlastní komentář

celý text