Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    A jak zrušit automatické přehrávání v autě při připojení k bluetooth to nevíte? V nastavení to mám samozřejmě vypnuté, ale i tak nelze Spotify zastavit. Na pokyn zastavit přehrávání se zastaví a za dvě vteřiny se spustí znovu a znovu…nezbyde než odinstalovat.

    Já silně uvazuju o zrušení předplatného spotify, protože i jako student mi rok a půl odmítali uznat nižší předplatné a platil jsem plně, na druhou stranu vše fungovalo na jedničku. Pak mi to zniceho nic preplo na studentské a od té doby jeden problém za druhým. Nejde blokovat jednotlivé interprety celkové, když si dám do bloku jednotlivé písničky, stejně mi je to pouští stále dokola, prostě ignor, release radar mi už dva roky dokola tvrdí, že moji nejoblíbenější interpreti jsou ti o kterých jsem nikdy ani neslyšel atd… Jejich podpora mi na to řekla, že mám prý prostě poslouchat víc hudby a upraví se to, ohledně ignorování interpretů prý o problému vědí, a opravují to ohledně nefunkčního ignoru jednotlivých písniček prý taky vědí a opravují to, tohle mi tvrdí už 9 měsíců a změna žádná u žádného z problémů…

    Ementni Spotify app. i po deaktivaci zobrazení pro auta zobrazuje normálně, uplyne krátká doba, zapnu a zase zobrazení pro auta! Co je nějaký aplikaci a celému Spotify dotoho a cpe se mi ořezané zobrazení pro auta!?!?

Vložte vlastní komentář

celý text