Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Opominuli iMessages, tak Threema za mě jednoznačně vyhrává z uživatelského hlediska na mobilu.
  Pokud bych se měl bavit o nějaké aplikaci na mac/windows, tak nic nemají a web.threema je nestabilní–> je potřeba mít stlále odemknutý iphone, tudíž to není moc uživatelsky přívětivé.
  Také je těžké tam dostat lidi, jelikož je to placená aplikace.

  Dobrý večer, postrádám tady Blackberry messengeru. Je to průkopník této technologie a i dnes nabízí dle odborného publikum nejlepší zabezpečení vůbec. Není tajemství ze Německa kancléřka používá tuto platformu . Jaký je Vás názor?

  Blackberry messenger je vtip v zabezpeceni. Klice jsou verejne dostupny, protoze je BB rozdalo statum typu indie, blizky vychod atd, protoze jinak by tam nemohli prodavat telefony.Proto taky v tehle statech se prodavaji iphony bez imessage.

  Mno u Messengeru a Whatsappu resit sifrovani a bezpecnost a .. to vazne ? U aplikaci Facebooku ktere jsou obe uz nekolikrat provarene ? Njn, proste masovost FB stada uzivatelu dela tyto app nejpouzivanejsi, tak se neda nic delat. Take mne to nuti mit nainstalovane, protoze jsou jedinci kteri jinak nez na FB Messengeru nekomunikuji.
  Chci slusnou spotrebu dat, dobre moznosti zprav, hovoru, skupin atd. Aplikaci pro Windows, Mac, iPad a iPhone, protoze pouzivam tato vsechna 4 zarizeni a kdyz sedim u PC/NTB bych mel datlovat na pidiobrazovce kdyz mam pod rukama klavesnici a pred sebou velky monitor. Dobre sifrovani, pripadne skryti tajnych chatu, atd.
  Aktualne spokojen s Viberem, ale pokud nekdo poradi neco dalsiho, rad vyzkousim.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.