Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Těším se. 11 Pro dostane někdo z rodiny a nahradí ho 12 Pro Max :) Na ten hranatý design se neskutečně těším :)

  kym sa dockas bude tu cela plejada takych istych dizajnov od cinskych bratov akurat miesto vyrezu bude uchvatna bradavica.
  Vykonu nikdy nie je dost, obzvlast ak clovek nieco upravuje vo vysokom rozliseni a je to v par GB. Ale toto nikdy nebolo lahke.

  Tak ono se není čemu divit kdyz v Macu je intel, Apple se svými čipy i AMD jsou uz dnes dal. Problém vidím v thunderbolt portu, proto asi používají intel ještě

  Na druhou stranu, pokud existují Thunderbolt karty pro PC, je jasné, že lze tuto technologii vyčlenit mimo procesor. Pak by mohl Apple klidně fungovat na AMD a Thunderbolt zajistit separátním čipem. Nicméně si myslím, že ještě chvilku u Intelu setrvá a následně přejde na vlastní procesory, čímž se nákladově vyhne Intelu i AMD.

  Achjo :( zase hon za co největším výkonem. K čemu? Ukažte mi jedinou hru kterou výkonnostně nezvládne třeba 3 roky starý iphone 7? Žádná taková není. Kdyby se místo toho zaměřili raději na úsporu energie, udělali by lépe.

  Právě proto, aby stačil i na aplikace a hry, které přijdou za 3 roky.

  K cemu ? 3x vacsi vykon – 3x nizsie vytazenie cpu – takmer 3x nizsia spotreba. Tak si zamen vykon za bateriu a hned to dava zmysel ze ?

  „K cemu ? 3x vacsi vykon – 3x nizsie vytazenie cpu – takmer 3x nizsia spotreba. Tak si zamen vykon za bateriu a hned to dava zmysel ze ?“

  No tak jedině v jiném vesmíru, každý, kdo aspoň trošku tuší, by takovou blbost nikdy nenapsal.
  Neplatí tady žádná přímá úměra. OMG.

  Pepe, to co popisuje Inperator, je úměra nepřímá OMG :D (přímá = čím více jednoho, tím více druhého; nepřímá = čím více jednoho tím méně druhého).

  Pomaly by to chcelo nejaký interface aby sa dal využiť výkon tabletu a telefónu spoju s počítačom cez nejakú dokovacia stanicu kde by sa to odložilo a zároveň by sa to. nabíjalo a zvyšovalo to výkon dektopu.

  První iPhone představili v lednu. Dalších několik generací vždy v červnu. 4s v říjnu. První iPhone, který představili v září, byla až pětka. Takže s tvrzením, že každý iPhone byl představen v září, bych byl opatrný ;-)

  Bude to opět září. Je to ideální doba, nasklandí se do listopadu akorát na vánoční šílenství.
  @Kolaloka SE byl low cost tel, to bych klidně i čekal že by byl extra dřív březen – červen aby zaplnili mrtvější období.

Vložte vlastní komentář

celý text