Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Štve to jen vás v redakci, když píšete takový blbosti

  No rozhodně to neštve jen lidi v redakci, já se k tomuhle názoru přidávám taky. Nemám problém s tím, že je v ATV+ doslova pět a půl seriálu, s tím, že se obsah postupně rozrůstá tady tak nějak všichni počítáme. Ale neuvěřitelně mě štve to míchání obsahu pro ATV+ a dalších filmů v rámci ATV, které jsou ale k zakoupení/pronájmu. Doklikat se k tomu, co už si platím (resp. mám na rok zdarma) je prostě otrava.

  Přesně tak, míchání obsahu je neskutečně otravné a upřímně nechápu, jak něco takového mohl Apple vůbec pustit ven. Tohle není rozhodně jeho styl.

  Naprosto souhlasím! Už jen název služby je nešťastný. Apple TV+, v aplikaci Apple TV, běžící ještě ke všemu třeba na Apple TV. Pro lidi, kteří se o Apple nějak více nezajímaji, To musí být naprostý zmatek.

  A nebude to hlavně o tom, že Apple doufá, že když už procházíte obsah který jste dostali zdarma, že si rovnou koupíte i něco z jeho nabídky?
  Mě spíš vadí to, že české titulky jsou spíš titulky pro české neslyšící.

  pripajam sa je to neprehladne …cely ATV je zatial SHIT …mam to zadara a rok ale niec tam nie je zadara co pozerat ….je to proste SHIT ………..

  Kntomuhla názoru bych se připojil, i když bych to možná vyjádřil slušněji. Ale realita je bohužel taková, že zadarmo na rok dobrý, ale jinak ani náhodou.

  apple bude musiet nieco zmenit toto nema buducnost, bud s tym skonci a bude predavat len filmy z tretich stran albo to prevezme ako netflix… dufam ze to bude ta druha varianta

  nehodlám Apple TV+ obhajovat, byť jsem konzumentem těch pěti a půl seriálu, ale je fakt, že toto (mířím k článku) je opravdu zmatečné. Na druhou stranu, pustili se do poměrně neznámých vod. Třeba, a to doufám, dojde k narovnání, tak abychom v tom jako uživatelé neměli zmatek. Na druhou stranu, nejsem debil, tak vím co si platím a na co mám tedy nárok. Moje blbost, že jsem si jabko+ zrušil omylem v rámci proma k novému iphonu :D

  Já si myslím to samé .Mela jsem předplacené aplle TV + ale mám třeba HBO Go a netflix a tam mám veškerý obsah k dispozici .
  Když si to platím tak si to už nebudu kupovat .Proste jsem to odhlásila .Libil se mi seriál See a morning show.
  Ale opravdu je toho málo .To co je v rámci předplatného poznám s tím problém nemám .

  Tak nějak jsem předpokládal, že tam budou TV kanály, když se to jmenuje TV+ :-)
  Tak nějak nechápu, proč mám platit 139 CZK měsíčně a za tuto cenu mít vlastně přístup do videotéky, kde si musím zase vše koupit.
  Další věcí, co mi štve je, že při přehmátnutí se na ovladači Apple TV mi to skočí do nabídky Apple TV+, což jeden ani hned nepostřehne.
  Ano, je to na rok zdarma, ale k čemu vlastně?
  Doufám jen, že až to odhlásím, nebude mi Apple TV neustále otravovat s tím, že si to mám aktivovat.

  Dobře, že to je aspoň na ten rok zdarma za jistých podmínek. Kdyby trialu dali měsíc nebo jen týden, jak to udělala konkurence, považovala bych to za úplnou ztrátu času. Takhle má člověk opravdu čas zjistit, že to za nic nestojí, nejspíš… :)

Vložte vlastní komentář

celý text