Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A jde zakazat to ukladani jen pro vybrane kontakty / skupiny? Protoze prasarny mi posilaj akorat kamaradi z mokry ctvrti. Ale fotky deticek od manzelky at mi to klidne uklada.

  Divím se, že autor nepopsal tuto možnost, ale jen obecné nastavení pro celou aplikaci. Zobraz si chat s vybraným kontaktem, nahoře klikni na ten kontakt a pak tam máš spoustu možností, jak ten konkrétní chat nastavit.

  Připnutí konverzace nahoru: .. uvedený postup nefunguje, přejetí zleva doprava otevře fotoaparát. Funguje „podržet“ koverzaci a nahoře se objeví volby, mj. i ten špendlík. Prima den.

  Vzhledem k tomu, že právě dnes mi přestala aplikace WA na Lumii zcela fungovat a přišel jsem tak nevratně o všechny chaty, kontakty i zaslané fotky, tak už mi to je tak nějak jedno…

  Ano, Windows Phone je totiž již mrtvý a nepodporovaný. O ukončení podpory WhatsAppem se mluví již dlouho.

  Ano, chápal bych, že už nemohu odesílat a přijímat zprávy. Ale že nebude aplikace vůbec spustitelná, to jsem fakt nečekal. Obzvlášť když se Lumie s OS Windows Phone stále aktivně prodávají.

  Super.nahlasenia zbytocne.Podvodnicii na fb WhatsApp.Marcus Měly, Marcus,Sami Austine, Marcus Sami Kyng.A kdoví ještě pod jakými jmeni.Nigerie.

  Ani nevíte jak Vám rozumím. Svoji 5letou, a kdyby jí MS nezařízl, skvěle fungující Lumii 950 jsem musel odložit a přejít na světem milovaný Android.
  Práce s ním je jeden horor za druhým, a trávim u telefonu hodiny, jen aby nějak rozumně fungoval. Nejen jak jsem byl leta zvyklý, ale celkově. Věci, které jsem bral dříve jako samozřejmost jsou komplikované nebo nemožné.
  Člověk si zvykne na všechno, ale je to jak pěstí do ksichtu. Žádný krok v před jsem neudělal, spíše jen do strany s malým nakročením dozadu.

Vložte vlastní komentář

celý text