Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Měli to tam.nechat, ovce by to koupily jen proto, že je na tom jabko :-)

  Tohle by chtělo dělat s těmahle blbama častěji.
  A ještě by bylo super když by se nepropisovali komentáře z fb.
  Je to lepší protože na komentáře z fb tu nejde raegovat a většinou jsou z Cestné.

  Zdravím pane Zavřel,
  já bych na Vašem místě nic takového nebanoval, chlapec to napsal slušně, nebyl hrubý ani vulgární, neměl snahu někoho úmyslně urážet.
  Označení jablečné komunity jako ovce, iovce a podobně, je už takovým internetovým folklórem, už na to většina lidí ani nereaguje. Já když už to někde čtu, tak se zasměji. Alespoň budete mít dobrý důvod říkat, že na LSA se nikomu zbytečně příspěvky nemažou a necenzurují jako třeba někde jinde. A taky si ušetříte práci a vysvětlování proč jste to udělal.

  Chlapi ale komentáře z FB zde nejsou cca 2 roky uz. Od nového designu nemáme ani ten plugin co to dělal. Vám se někde ukazují FB komenty? Jinak máte pravdu, blokujeme to víc a víc, ale občas je to celkem složité, protože někteří lidí ve snaze vyjádřit svůj postoj mimo nedělní oběd také na internetu, dělají skutečně psí kusy, aby je nešlo blokovat. Loginy dělat nechceme, přijde nám to zbytečné pro nové diskutující.

  bohužel anonymita webu dělá z těchto blbečků namistrované všeználky. Je mi 40, ale nikdy by mě nenapadlo jít psát (Rozuměj vysmívat se) do Android fora jaký že to mají “super železa” dvacet jader, 10GB Ram apod… je to jen ubohost znuděńych chudáčků co se doma nudí. Vyhnat buď pomoct rodičům s úklidem, nebo si doplňte cokoliv prospějšnějšího než pubertální hejty. Je mi smutno z toho kam dnešní generace 12-18 let roste.

Vložte vlastní komentář

celý text