Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak tomuhle blabolu neverim ani za mak.
  Kde na to brali data? Vycucali z prstu?

  V realu IMHO s velkym naskokem vede Google Assistant, a to z toho prosteho duvodu, ze je na Androidu (87% market share) a tam mmj zajistuje i hlasove vyhledavani v Google Maps, Waze, Android auto.
  Z toho duvodu si osobne myslim, ze google assistant je realne pouzivany vic nez Siri i na iPhonech.
  Neznam nikoho s iPhonem, kdo by opravdu pouzival Siri.
  Vsichni s iPhonem co znam, pouzivaji Waze.

  Já nevim, jak ti jde matika a čeština. Ale píšou tam, že je nejvyužívanější a ne, že je využíváná největším počtem zákazníků.
  Ono když budeš mít 10 lidí a z toho ti bude využívat Siri 8 lidí, tak jsi hned na 80%. Ale když google bude ze 100 lidí využívat 50 lidí, tak jsi na 50%. A 80%>50% –> nejvyužívanější.
  Nevím jak by jsi chtěl dělat jinak ten výzkum, než takto..

  Blaboly, v textu se nic takoveho nepise.

  A i kdyby, porad plati prosty fakt, ze i na iPhonech jedou google produkty pres google assistant, waze, maps. A ty pouziva na iPhonu kazdy, protoze apple aplternativa bud neni nebo stoji za hnedku.

  Ty numera jsou z nosa vytahany blabol.

  A můžeš mi říct, kde se v textu píše „Siri je využíváná největším počtem lidí na planetě ze všech chytrých asistentů“? Jo, nikde. Tak si zkus přestat domýšlet věci, jak se ti hodí

  Na iPhonech jedou googlu produkty přes google asistenta. Proto je třeba ve Waze integrovaná Siri, jojo. Použij mozek.

  Vy se tu hádáte jak malé děti. Fakt je ale, že Siri je na piču. :D neumí skoro nic, ani dialogy a zaostává dost za konkurencí. Je užitečná akorát tak na to, když iPhone nemůžu najít, tak na ni zařvu hey siri, konec.

  Hádáte se hezky, ale naprosto zbytečně 🤨
  Také používám Google assistent místo Siri… prostě momentálně Siri na Google nemá a dlouho ani nebude, a zdali někdy vůbec bude.
  Google to prostě válcuje.. 🙄

  Samozřejmě je siri k ničemu maximálně na to co ji naučíte a naprogramujete přes zkratky. Google vede v mnoha ohledech ale proč ho vlastně nepoužívám? Nechci aby o mě věděl Google víc než já sám o sobě. Nepotřebuji aby mi na každé aplikaci nebo platformě cilil reklamy aby věděl kde jsem a nebo co dělám.

Vložte vlastní komentář

celý text