Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „kdo ale touží po stoprocentně jisté podpoře platformy HomeKit, ten by se měl raději poohlédnout po jiných modelech chytrých rolet IKEA, které touto podporou již disponují“

  – žádné modely chytrých rolet IKEA nedisponují podporou HomeKit.
  – jediné chytré rolety jsou z řady fyrtur a kadrilj
  – neoficiální podporu HomeKit lze řešit pluginem do homebridge

  Mám jich doma několik a docela bych byl opatrný s jejich manipulací. Jejich manuální provedení není nejkvalitnější. Hlavně mechanismus na sundávání se po 10 sundáních – nandáních, se ulomil. Slabý plast.
  Vzhledem k problému s aktualizací SW v samotné rolety je potřeba roletu mít blízko Ikea Bridge.
  Takže ono sundávání a nasazování v počtu 10 dosáhnete velice rychle.
  Obecně párovnání byl porod. Bridge-zesilovač signálu-ovládac-roleta (min 5 minut) a kdykoliv to klidně selže, tak znova od prvního kroku. Mne se povedlo tak až na 10 pokus. A teď si vemte, že těch rolet máte 6.

  To Jiří Filip
  Proč mažete komentáře vašich čtenářů? I komentáře, které byly vyloženě zkušenost. Jestli jde o placnou zprávu bez jejích uvedení, tak porušujete zákon. A jdu Vás rovnou nahlásit. Jestli si myslíte, že můžete dělat, co chcete, tak je Vás potřeba uvést v realitu a najlépe si na to vzpomenete až bude platit pokutu.

  1) Proč směřujete komentář na mou osobu, když jsem článek ani nepsal? 2) Jestli jste si ještě nevšiml, tak všechny komerční sdělení jsou jako komerční sdělení označena. 3) Vaše komentáře nám padají do spamu, protože jste v minulosti na našem magazínu zřejmě dělal něco (nebo někdo na stejné IP), co je proti jeho pravidlům a byl jste proto jako spammer označen. Nedivte se proto, že nejsou vidět.

  Otázka pomimo ale spätá s IKEA..ma niekto skúsenosti z intelig.žiarovkami IKEA TRADFRI??ci majú plnú podporu HOMEKIT??nikde sa neviem dopátrať info ci podporujú danú platformu alebo nie..pozeral som aj UK stránky a nič…ma ich niekto reálne doma?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.