Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jako nevím, ale poslední tejden mi ty články tu příjdou na jedno brdo. Všechno od Applu se prodává jak na běžícím páse, Apple produkt XY jde na dračku, boří hranice, prodeje jsou jen těžko uvěřitelných XY kusů, Apple vypaluje konkurenci rybník, Apple opanoval trh, lidi si můžou utrhat ruce po XY. Pak ale člověk koukne na kontext a vidí celosvětový podíl Apple v telefonech stabilně pod 13% a říká si, jak je těch 13% lidí zbytečně hlučnejch :)

    Po přečtení mého komentáře jsem si uvědomil, jaký jsem kretén a individuum. Vůbec mě nenapadlo, že na stránkách o Apple se bude psát o Apple. Moje chyba, jsem prostě hrozný píčus.

    používej laskavě svůj nick, já vím že je to tu o Apple, ale z těch bulvárních nadpisů má člověk pocit, že má Apple poslední rok minimálně 120% podíl na trhu s mobilama. Vím že se s číslama manipulovat dle svého záměru, ale když tu třeba nedávno psali, že se třeba v Číně iPhony prodávaj jak housky na krámě, tak je do nebe bijící bulvární výkřik do tmy (nebo s píš di salaše plný oveček)

Vložte vlastní komentář

celý text