Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdo ví, jestli aktualizace vyřeší kauzu červeného vykřičníku. Už druhá sluchátka budu Applu vracet. :-( Podle webu se nejedná o ojedinělý problém.

  Skoro mám ten pocit – něco s konektivitou pouzdra (?), ale jen laický odhad. 50minutový telefonát s podporou Apple, sbírání logů a závěr – výměna. Až mě to se.. Nejsou top, ale pro mě univerzální sluchátka, která sedí a celkem vyhovují.

  @Zdeněk
  V klidu, mám stejný problém a jsem uplně stejně na*raný … jednou se mi i stalo, že jsem je při blikání červeného vykřičníku vytáhl z krabičky a vrátil zpět a u jednoho sluchátka klesla baterka z 80 na 40 % … dobrý je, že Apple oficiálně mlčí, a přitom s tím má problém skoro každý … A červený vykřičník jsem začal registrovat i u Airpods 1. generace, takže doufám, že to je jen SW.
  Podle jednoho fóra to update fw. opravilo.
  Já jsem je měl teď půl hodiny na uchu a mám stále starý fw, tak nevím …

  1. generace byla a je cajk. U druhého kusu už levé sluchátko ani nekomunikuje a mj. reset nepomohl. To vše po 2 hodinách používání. Zkusim 3. kus a když ne, tak prubnu Sony. Sluchátka chci používat a ne se jen nahánět s kurýrem. Ne vždycky se všechno povede, to chápu…ale tohle. Nemluvě, co letos předvádí software.

  1.gen vlastnim od predstaveni. A zadnej problem sem nemel. Mam je dodnes a vse ok.

  Je mozne za par ks v nejake serii maj spatny HW a nebo pomuze aktualizace

  Já s první generací taky neměl problém. Ale co mi u AP Pro vyskakuje červený vykřičník, všiml jsem si, že když hned po zavření AP Pro otevřu AP1, červený vykřičník na chvilinku vyskočí taky, ale hned zmizí … z toho usuzuji (spíš v to doufám) , že se jedná o SW problém …

  Ani po aktualizaci problém s vykřičníkem nezmizel.. Má někdo stejný problém?

  Mi se obcas objevi, ale uz to neskace a neblika, stalo se mi ze se objevil a hned zmizel, predtim pokazde vyskocil a bugnul se kdyz se sluchatko vytahlo a vratilo do obalu. Kazdopadne sluchatka funguje uplne vpohode, za me super vyvazeny zvuk, ja jsem spokojeny.

Vložte vlastní komentář

celý text