Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak zásadní je, že došlo k poškození. To, že bylo mírné je hezké, ale došlo. Takhle by totiž šlo teoreticky vadu reklamovat (kdyby Apple záruku uznával). Pokud berete ponoření úplně nového zařízení za test. Tak to je jako testovat udávaný výkon motoru na novém autě. Ten reál je ale v používání. Až těsnění zpuchří a až se krutem ( v kapse, nebo pády) telefon rozklíží. Pak ho ponořte na minutu a zapnutý a můžete mu říct pápá. Garanci většina výrobců nedrží právě kvůli nepředvídatelnosti uživatelů a prostředí kde se přístroj používá.

  Stupidni prirovnani. Vykon se udava prave u novych aut. Starim vykon klesa. “Telefon se rozklizi”…hmm, evidentne odbornik.

  A to je přesně co tu popisuji. Do nového auta nezatéká. Do starého právě ano. Parametr je na začátku v pořádku a časem se mění. Výrobce u nového telefonu řekne je voděodolný a časem o tuto vlastnost příjde. I Apple v záručních podmínkách píše, že se nejedná o stálou vlastnost. U deset let starého auta ti také neuznají na záruku, že ti zatéká dovnitř. Rozklížení vznikne když se telefon ohne v kapse nebo praskne displej. Telefon je lepený a lepidlo při velkém namáhání povolí. Už jsem zažil u nás na reklamacích dost mírně i hodně „rozevřených iphonů. U některých se mezi displejem a zády dala prostrčit i propiska. A nebyl to jen iPhone 6. Bylo tu i X, XS. Pokud nevíte nebo neznáte, tak doporučuji navštívit servis nebo nějaký jiný než i(obchod). Ty i(obchody) totiž nesmí ukazovat poškozené výrobky a nesmí ani podobné události komentovat. Je to totiž podmínka Applu ve smlouvě pro Premium resselery. Jinak jim tohle označení vezmou.

  Beru to spis jako nouzi kdyz se neco stane. Včera jsem vylil vodu omylem na svůj 11Pro v restauraci. Takze asi tak

  Krok ze strany Applu se zárukou chápu, dost by se to zneužívalo.

  No on to Jablíčkář napsal dobře, tak jak to je. Adame ty jsi prostý hlupák. Souhlasím s vývojem ale tak dalo se to čekat, jen doufat že konstrukce bude více upevněná a držet než předešlé modely.

  Mně stačil praktický test na koupališti, kde jsme si s kamarádama tak trochu hráli s telefony – házeli je do bazénu, fotili se a natáčeli pod vodou atd. trvalo to hodinu. A výsledek? Xperii XZ odešel spodní mikrofon, ale jinak funguje až do ted. Kamaradovemu iPhonu Xr nejdřív začal problikávat displej, šla tam vidět pěkná spousta vody a nakonec do 3 dnů strávených v rýži odešel úplně, dnes už má nový.

  Jouda. Jak prihodne jmeno k tomu textu. Pokud delate s telefony tohle, tak 1) jste jeste deti 2) dobre vam tak-za blbost se plati.
  Staci si precit specifikaci a nechapat slovo “vodeodolny”, ze je vodotesny a muzete s tim delat takovy pi.oviny. Achjo🤣

Vložte vlastní komentář

celý text