Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Hlavně že ten váš kepl do nedávna nešel odemknout otiskem když jste spali, že? :D Google měl v předprodukční verzi možnost aktivovat „potvrzení živosti“ ale ve finální verzi se toto neobjevilo protože chtěli odemykání zrychlit. Uživatelé ale projevili zájem takže Google oznámil že v další aktualizaci tu možnost vrátí, tak kde je problém?

    Zajímavá logika. Android u Touch ID (který mimochodem taky obšlehl od Applu na smartphonech) vyžadoval pozornost? Nebo nešel, když Droidí user chrápal? To je mi novinka. Ale i dítě ví, že Android je nebezpečná sračka. Ale to Droidí sektě nevadí. Droidí useři nejsou moc chytří, proto mají telefon za 3tis co vypadá na první pohled jako iPhone. Jako ženské co si koupí padělek kabelky za 400, která stojí 50tis. SAmozřejmě ne všichni, ale ti chytřejší uživatelé Droida nemají pořád plné kecy na Apple :)) Je to jenom komplex a závist, že někdo má lepší značku, telefon apod.

    Mám Note10, iPad a aj iPhone. Môžeš mi vysvetliť ako závidím ja, keď primárne používam Note10, ktoré funkčnosťou a možnosťami je úplne niekde inde ako iPhone, ktorý týmto nechcem haniť, práve naopak. Pri čítaní takýchto príspevkov počujem normálne ovčie beeee.

Vložte vlastní komentář

celý text