Zavřít reklamu

CarPlay je poslední dobou obzvláště po své aktualizaci v iOS 13 čím dál tím oblíbenější. Čas od času se vám může stát, že se na displeji ve vašem vozidle zobrazí něco zajímavého, co byste chtěli uložit formou screenshotu. Pokud si chcete udělat screenshot z CarPlay zrcadlení vašeho iPhone, lze to udělat velmi snadno.

Stačí, když máte připojený telefon k vozidlu a poté klasicky udělat screenshot. Jak udělat screenshot na iPhone si můžete přečíst přímo zde. Jakmile uděláte screenshot pomocí iPhone v momentě, kdy je telefon připojen k vozidlu pomocí CarPlay (je jedno zda pomocí kabelu nebo bezdrátově), pak se automaticky udělají dva screenshoty, z nichž jeden ukazuje to, co je aktuálně na displeji telefonu a druhý pak to, co je na displeji CarPlay. Pokud tedy budete chtít příště udělat screenshot z CarPlay, nyní již víte, že je to stejně snadné jako udělat klasický screenshot. Samozřejmě však pamatujte na bezpečnost a screenshot z CarPlay dělejte jen v případě, kdy není vozidlo v pohybu.

Bohužel, co se týká nahrávání videa, to zatím CarPlay neumožňuje. Uvidíme, zda se to do budoucna změní a začneme mít možnost si naše cesty a další informace také nahrávat přímo jako video.

Související články

Dnes nejčtenější

.