Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A proč se tím tedy sám neřídil? Proč to byla nevypočitatelnej arogantní sobec, se kterým se nedalo spolupracovat, který vyhazoval lidi z práce, jen proto, že se mu zrovna v tu chvíli znelíbili?

  Právěže se tím sám řídil. Všiml si jejich neschopnosti, kterou vnímal jako škodlivou pro další rozvoj. Proto je vyhodil.

  Všimol si maximálne to, čo chcel, aby ľudia urobili, ale nato nemali predpoklady a tak ich vyhodil. Neschopný človek, ktorý robí svoju prácu dobre, nie je neschopný. Jobs chcel viac ako oni mohli vôbec dokázať. :)

  No je to pekna blbost, ze. Dolezita je motivacia, snaha nieco dosiahnut, cielavedomost. Clovek bez motivacie nic nedosiahne, hoc je aj sustredeny a vymeditovany ako Buddha. Motivacia je dana potrebami. Jednou zo zakladnych potrieb je materialne zabezpecenie. Ale kludne to mozte nazyvat aj chamtivost, ak chcete :) Toto je proste clanok urceny len na generovanie trafficu, nic viac.

  Já jsem životopis Steva Jobse četl a nabyl jsem dojmu, že jeho úspěch tví v pracovitost, ohromném sebevědomí a hlavně, že byl v tom dobrém slova smyslu hodně rozmazlený. On si prostě dělal co chce a případnými neúspěchy se trápil jen chvilku a zase šel dál. To co se píše v článku je dle mne pravda a já tomu věřím.

  Hmmm, a je úspěch i to ze si “zkrátil” život minimálně o 20 let ?

  A jen tak mimochodem “nenasyta” nikdy nebude mít dost a nikdy nebude spokojený/šťastný …

  Každý strůjce štěstí svého …

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější