Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tohle nebude fungovat pro lidi s nepravidelným rozvrhem. Pokud ho pravidelný máte a myslíte, že to nefunguje, tak ještě vyčkejte. Není to jednoduše podle budíku, ale ten telefon se napřed musí ten rozvrh naučit, takže to chvíli trvá. V momentu, kdy to začne fungovat, tak to uvidíte při nabíjení i na lock screenu, kde se ta funkce dá na to konkrétní nabíjení vypnout, abyste nabili okamžitě.

  Optimalizované nabíjení baterie se postupně učí podle toho, kdy chodíte spát, a kdy vstáváte. Při této příležitosti se ale bere v potaz také budík. Pokud tedy máte pravidelný režim, tzn. chodíte spát třeba ve 23:00 a vstáváte v 7:00, tak by se měla funkce tento režim naučit. Pokud však tento režim po nějaké době porušíte, například právě budíkem, tak by se měla přizpůsobit.

  Tohle funguje asi jen teoreticky. V menu Baterie jsou grafy nabíjení a spotřeby a je vidět že telefon nabije baterií na 100% a pak ji až do rána udržuje plně nabitou.

  Nefunguje to jen teoreticky. iOS 13 používám již od první bety, tzn. již několik měsíců a baterie se začala v noci na 80 % nabíjet snad až po měsíci, kdy si telefon vytvořil režim. Stačí mít tedy pravidelný režim a vyčkat.

  Pavel Jelič: toto ste mohli uviest do clanku, ze je potrebne pockat, kym sa to system nauci a uviest tam aspon priblizny casovy usek, ako dlho sa system uci.

  Ja by som uvital volbu nabijania do 80% bez rozvrhu, teda napevno. Pomohlo by to napr. v aute pri spustenej navigacii ked musi mat clovek telefon niekolko hodin napojeny na kabli.

  jj, přesně to bych uvítal taky. Skoro nikdy nepotřebuju nabíjet do 100%, tak bych si tohle klidně v rámci šetření baterky zapnul. Na druhou stranu, ještě jsem neměl telefon déle jak 2 roky, takže mě to zase tak netrápí.

  Nevidim důvod nenabíjet telefon do 100%. Průšvih je vybíjení k nule. Moje 3GS za 10 le vydrží místo 5 dní 3-4. Nabíjim trvale na 100%. A tohle je celkem nesmyslná funkce, pokud funguje, jak je tu popsáno. On někdo nabíjí telefon jenom v noci při spánku nebo co ? Já ho dam nabíjet když baterka spadne na 20% ať je den nebo noc.

  A je to vždycky přesně 80%? Mně se teď dvakrát zastavilo nabíjení, jednou na 79% a včera na 74%. Budík používám dost nepravidelně. Díky

Vložte vlastní komentář

celý text