Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Taky jsem chtel upgradovat. Tesil jsem se.
  Ale toho casu neni, a kdyz ted ctu vsechny ty komentare, tak asi pockam na dalsi verzi. Nejde mi do hlavy – tak dlouho se to testuje a kdyz to konecne vyjde ofiko, tak je tam tolik chyb 😢

  Je to zajímavý, mám iPhone X, iPad Pro 11 v nich iOS/iPad 13 (od první bety) a final 13.1 je takřka bez problému.
  V diskuzi se ozvou pouze ti co mají problém. Takže to vypada jako by 98% zařízení byly v háji. Přitom se naopak muže jednat o problém pouze u 2% zařízení. Neříkám ze je vše naprosto dokonale, ale na nic závazného jsem nenarazil – tohle v podstatě platilo u všech předchozích verzích. Napr. baterka v iPhone mne vydrží nabitá vic jak dva dny.

  Tieto komentáre boli kedysi bežné na ondroid fórach. Dnes je tam ticho a a na Apple fórach sa rieši jeden problém za druhým. Kam sa podel ten odladeny systém?

  Dark mod = největší a nejzbytečnější hovadina jakou se musel Apple zaobírat kvůli jakési “komunitě”. Ten čas mohli věnovat potřebnějším věcem. Většina lidí to zkusí řekne hmm a vrátí se zpět na světlou klasiku.

  Ano tohle platí ale pouze přes den. Večer po setmění nemá dark mode chybu. Chybu vlastně má. Ze to nepodporuji všechny aplikace a asi nikdy podporovat nebudou. O www stránkách ani nemluvě.

  Mám problémy s Bluetooth připojením iPhone 8+ a sluchátka beats x. Na iOS 12 vše ok teď na iOS 13 i 13.1 po připojení když přehrávám hudbu a uskutečním hovor po skončení se hudba již nezačne dále sama přehrávat ale musím 3x zmáčknout tlačítko play na sluchátkách. Má někdo podobný problém. Na iphonu 6 iOS 12.4.2 vše ok.

  Na XS max nainstalovaná poslední aktualizace iOS 13.1 a vše šlape jak má a bez nějakých problémů. Jo a dark mode používám automaticky od soumraku do svítání a velká spokojenost.

  Na ip 8 mam pocit že baterka menej vydrží. Po aktualizácií na 13 mobil začal sekať. Reset do továrenských nastavení mu vrátil dych… no žeby ma 13 nadchla sa povedať naj nedá.

  iP 6s, iP 7+, iPad 2017 a iPad PRO (plus Watche) – na všech čistá instalace 13kových systémů přes iTunes. Výdrž baterie perfektní, na iPadech se vybíjelo rychleji jen první den (možná indexace apod?) a teď vše OK. Rychlost neskutečná, všechno lítá perfektně. Za mě maximální spokojenost a můžu se smát všem Androiďákům, kteří budou na své poslední OS čekat minimálně další rok 😂👍

  iPad jsem si aktualizoval, ale s telefonem radši pořád vyčkávají, až se to odladi. Ale stále marně hledám ty „revoluční“ novinky.

  Nech nechaju moznost si spravit downgrade aspon na pol roka a ked bude vtedy väcsie percento ostane na ios 13 tak potom nech sa chvalia….zase clanok o hovne

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.