Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jen totální bezmozek podporuje zdánlivě ekologické zařízení, které životní prostředí naopak ničí a také narušuje fyzikální zákony, alfu a omegu života člověka.

  Bezmozek jste vy. Je mi z Vás na blití.
  Opravdu si uvědomte, jak teď žijete a jestli si myslíte, že Vaši vnuci budou žít stejně.

  Nebudou budou mnohem chudší. Nebudou mít pomalu kde žít.

  Pouze při udržení dnešního stylu života. Budou žít v dost zničeném, zdevastované prostředí bez života.

  Je mi jen 30, ale to jak si pamatuji přírodu a výlety a dovolené je o dost jiné, než to co je venku dnes. A to Evropa přibrzdila a prakticky na obyvatele vymíra.

  Ale v Číně se prostě jede brutálně příroda/nepříroda (Evropa začátek 20. století), s vývozem pro západ, dokud bude poptávka pro jejich levně služby, tak udělají cokoliv. Naopak Čina skupuje a podílí se na všem, co může v Africe a schválně to financuje se závazky daných států, které nemohou splnit a tak se postupně všechny tyto země dostanou do sféry vlivu Činy (do vlastnictví).
  Nedávna aféra o snaze odkoupení Gronska USA bylo snaha o vytvoření odporu ve společnosti proti podobné činnosti Činou. Upozornění, že se to děje. Aby byl vytvořen tlak i na politiky nenápadných zemí jako Dánsko, které o tom uvažovalo, ale nikde se o tom nemluví.

  Jedine jadro. Dostavba temelinu dukovan !!!! Je to nejsnazsi zpusob a ekologicky. Nez nejake vetrne elektrarny. A zda se vam nelibi zivot na planete je vas problem. Ne problem sveta. A bez ciny by chcipla cela planeta. Vse se dnes vyrabi v cine. Takze asi tak

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.