Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Máte chybu v místě, kde mají být příklady her, je tam po Terraria jen M, asi mělo být Monument Valley.

  O Google Pass se vědělo již loni v říjnu, takže je zbytečné téměř naznačovat, že to začal připravovat až pár týdnů po oznámení Arcade. Má tam být dokonce 350 her a aplikací, ne jen 150.

  Jinak určitě bude úspěšnější Apple Arcade, už kvůli provázání se všemi možnými platformami. A taky mají novinky, exkluzivity (aspoň ze začátku) a to velmi dobré i pro člověka jako já, který normálně nehraje.

  Ano o GPass se vědělo protože se vědělo o Arcade tak museli honem něco vypustit a zamakat na tom. Jak to tak pozoruju tak to bude opět plné bordelu jako v obchodu Play. Prostě museli něco narychlo spíchnout a teď to budou teprve ladit,klasika.

  To je názor typických nepřemýšlících stádních tvorů. O Google Play Pass se vědělo od loňska. O Arcade se ví jen od cca února. Jen dítě nebo hloupější člověk si myslí, že by se všechna jednání s 350 vydavateli aplikací a her stihla za pár měsíců od ohlášení Arcade.

  Katastrofa, prave jsem zkusebni verzi zrusil. Hry padaji, neodladene, baterii zdima jak svin, ale to by mohlo byt mojim telefonem, ale obsah stoji za….. doporucuji neaktivovst zkusebni verzi a pockat na lepsi obsah, ackoliv se mi zda, ze to je slepa ulice, alespon zatim

Vložte vlastní komentář

celý text