Zavřít reklamu

Na počátku tohoto týdnu jsme se dočkali představení zbrusu nové řady produktu Apple Watch, který je mezi uživateli velice populární již od své první generace. Nově představený model nese označení Apple Watch Series 5 a jedná se tak již o pátou generaci produktu. Při oznámení produktu jsme si mohli všimnout, že jsou prezentovány se zcela novým ciferníkem, který si budou moci užít i majitelé rok staré verze a nese označení Meridian. Včera jsme se taktéž dočkali vydání bety operačního systému watchOS 6 GM, který by měl být de facto hotovou verzí nového operačního systému pro chytré hodinky Applu. Ti z nás, kteří mají nainstalovaný vývojářský profil a již se rozhodli tuto betu vyzkoušet, si mohli povšimnout, že do ní byl přidán zcela nový ciferník, který jsme mohli poprvé vidět v úterý při příležitosti jablečné konference Keynote. Tento ciferník nese název Meridian a na první pohled na něm jsou první patrné čtyři ukazatele, které jsou seřazeny do tvaru diamantu hned uprostřed hodinek.

Ve volbách přizpůsobení si můžeme nastavit, zdali chceme čísla na ciferníku v bíle nebo černé barvě, barvy čtyř ukazatelů a samozřejmě možnost přizpůsobení, co vůbec mají zmiňované ukazatele zobrazovat. Pokud se však řadíte mezi fanoušky analogového zobrazení času, nemáte se čeho obávat. I takto si totiž celý ciferník budete moci přizpůbit a odebrat z něj digitální ukazatel času. Podle nádherného a jednoduchého designu se dá již nyní usoudit, že tento ciferník se stane jedním z nejpopulárnějších a rozhodně jej bude využívat nemalé procento vlastníků hodinek Apple Watch Series 4 a novějších.

apple-watch-watchos-6-gm-cifernik-apple-watch-5

Novým ciferníkem se taktéž nyní pyšní Apple Watch Series 4 Nike+, na které se Apple rozhodl nezapomenout. Mimo tyto dva nové ciferníky se Apple rozhodl přidat další s názvy California, Numerals Duo, Gradient, Solar Dial a spoustu dalších. Oficiálního vydání operačního systému watchOS 6 bychom se měli dočkat již příští týden, a to konkrétně 19. září. Jak se vám nové ciferníky zamlouvají? Chystáte se je používat, nebo jste je již zkusili v betě operačního systému watchOS 6 GM? Dejte nám o tom vědět.

Související články

Dnes nejčtenější

.