Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý večer, kdy bude možné nový iPhone koupit v ČR? :)

  Měl jsem malá očekávání… Naštěstí. Nic mě nezklamalo ale rozhodně ani nepotěšilo. Jen že nové AW mají aspoň konečně ten AOD. Bylo na čase. A nové iPhony… no nevím… žádný X factor, zrychlení tepu atp jak se tu psalo v článku… :D to se u mě teda fakt nestalo. Mám Note9, čekal jsem jestli jít do Note10 nebo 11 Pro Max… a asi do toho Note. Ačkoli mám od Apple hodně věcí tak mě to prostě nějak nezaujalo.. vlastně vůbec.

  Takže, krom foťáku, který ještě nikdo netestoval, nic nového. A13 má zase hodně výkonu, ale co z toho, když A12 bohatě…
  18W je za ty peníze výsměch.
  Stále 60HZ.
  Chjo… mě to celkem štve, byly doby, kdy se z nich konkurenci rosila čela.

  Ano dobře jste to napsal, byli doby… absolutně nekonkuruje současné nabídce vlajkových telefonů a pan Mára , už také neví kudy kam, tak radeji uvedl v posledním videu že apple se už nemá kam posunout, a proto tu posledních pár let neuvidíme žádné změny..:-))) co to je za žvást ? !
  Dopadne to jak s Nokii..

  Co dopadne jak s Nokií? To tady nikomu nedochází, že posledních X let je to jen o ekosystému? Teď začnou služby… o HW už tady dloooouho nejde. Jediné co má tak nějak smysl jsou AW, ale u těch se s novinkami taky pytel nerozthl… mám AW4 a kvuli kompasu fakt měnit nehodlám. Takže… konference applu je posledních pár let jako zaplacený stand-up, jen se lidi nesmějí ale tleskají. Smutné

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.