Zavřít reklamu

Pokud stále nevěříte únikům odhalujícím přesný design a jména letošních iPhonů, po dnešku už věřit budete. Přesný vzhled zad chystaných jablečných telefonů totiž spolu s jejich názvy potvrdil uznávaný a především velmi oblíbený výrobce příslušenství pro smartphony – společnost Spigen. Její produkty se řadí již dlouhé roky mezi jedny z nejoblíbenějších a nejlepších, které lze ve spojení se smartphony či smartwatch používat, jelikož se vyznačují prémiovou kvalitou a kvalitními materiály. To vše přitom za relativně přijatelnou cenu. Rozhodně se tedy nejedná o společnost, která si může dovolit zbůhdarma vyrábět kryty podle nepodložených informací a v případě jejich nenaplnění je všechny vyhodit, jelikož by toto počínání znamenalo značné finanční ztráty.

Pouzdra Spigen iPhone 11

 

Krabičky ukrývající kryty z dílny Spiegenu, které na svém Instagramu sdílel youtuber EverythingApplePro, potvrzují použití nového názvosloví, kterým bude Apple rozlišovat prémiové modely od standardních. Zatímco nástupce iPhonu XR, tedy standardní model, ponese název iPhone 11, prémiové iPhony s OLED displeji se budou jmenovat 11 Pro a 11 Pro Max. Apple tak v tomto ohledu naváže na názvosloví používané u MacBooků, iMaců či iPadů, kde již Pro používá dlouhé roky a kde se skutečně osvědčilo.  Co se týče designu telefonů, kromě trojitých fotoaparátů u OLED modelů a duálu u iPhonu 11 potvrzují krabičky přesunutí loga Applu z horní části zad do jejich středu. K tomu se Apple odhodlal jedna kvůli výraznému zvětšení modulu fotoaparátu, který by do jablka na jeho klasickém místě příliš zasahoval, ale zřejmě i kvůli snaze vytvořit na zádech jakousi značku sloužící pro jednodušší orientaci při využívání obousměrného bezdrátového nabíjení. Právě tím totiž mají letošní iPhony též disponovat.

V tuto chvíli tak můžeme směle říci, že design nových iPhonů známe zhruba s týdenním předstihem, jelikož krabičky od pouzder z dílny Spigenu lze brát skutečně jako nezvratný důkaz – tím spíš, když byly sdíleny velmi dobře informovaným Apple youtuberem. Na odhalení všech dalších vychytávek těchto telefonů si však budeme zřejmě muset počkat až do příštího úterka, kdy je Apple světu odhalí.

Související články

Dnes nejčtenější

.