Zavřít reklamu

Na světě existuje obrovské množství nejrůznějších bezdrátových reproduktorů. Žádný z nich však není takový jako JBL Partybox 1000. Jedná se totiž o naprosto unikátní produkt pro opravdové hudební fajnšmekry, který rozhodně stojí za pozornost. Jelikož se o něm však přesto neví tolik jako o jeho menších přenosných bratříčcích, v následujících řádcích se vám jej pokusím co nejlépe přiblížit. Tento velikán si to totiž rozhodně zaslouží. 

Hned na úvod je nutné podotknout, že přestože se jedná o bezdrátový reproduktor, rozhodně nepočítejte s tím, že jej budete všude vozit s sebou jako třeba jeho menšího kolegu JBL GO. Tento kousek je totiž velikán se vším všudy – tedy i rozměrově. Chlubit se může tělem o rozměrech 39,7 cm x 39 cm x 105 cm a váhou 34,7 kilogramů. Do batůžku si jej tedy rozhodně nepřibalíte. Co se pak týče dalších technických specifikací tohoto monstra, těšit se můžete na frekvenční odezvu 30 Hz až 20 KhZ, jeden kompresní měnič, dva 7” středopásmové převodníky a jeden 12” dolů směřující woofer. Výkon reproduktoru je pak v maximu brutálních 1100 W. Je tedy jasné, že zvuk z něj vás naprosto pohltí. Co se týče konektivity, tu zajišťují směrem dovnitř konektory RCA L/R, USB, 3,5 mm jack, vstupy pro kytaru a mikrofony s ovládáním hlasitosti a samozřejmě i Bluetooth, výstupním konektorem je pak RCA L/R. Za zmínku pak stojí i podpora True Wireless Stereo, tedy možnost připojení až dvou party reproduktorů přes Bluetooth pro ještě silnější hudební zážitek.

Dost ale bylo technických specifikací, které jsou však u tohoto produktu více než zajímavé. Pojďme se nyní podívat tomuto králi reproduktorů na zoubek o poznání blíž, jelikož právě bližší pohled vás srazí do kolen. Ostatně, co jiného taky čekat od reproduktoru s fenomenálním zvukem a světelným panelem vepředu, který zajistí na každé party naprosto úžasnou světelnou show. A co víc – nejedná se rozhodně o žádné nesmyslné blikání světýlek, nýbrž o skutečně propracovanou světelnou show, kterou můžete ovládat i vy sami pomocí speciálního Air Gesture náramku, který je součástí balení, či DJ launchpadu, který naleznete na horní straně reproduktoru. Ano, takto propracovaný skutečně tento produkt je. Launchpad má však samozřejmě celou řadu využití, které se pojí především s ovládáním dalších nástrojů. 

Není to však jen zvuk a světelné efekty, v čem reproduktor vyniká. Potěší rozhodně i možnost nabíjet přes něj telefony či tablety. Lze jej tedy bez problému využívat i jako powerbanku, byť pořádně nabušenou. Dalším skvělým a především pak užitečným prvkem reproduktoru jsou jeho skrytá kolečka, která slouží k snadnějšímu transportu. Přeci jen, JBL Partybox 1000 není rozhodně žádný drobeček a manipulace s ním může být skutečně obtížná. Díky kolečkům a kvalitní rukojeti se ale není ani v tomto ohledu skutečně čeho bát. 

Z předešlých řádků vám musí být navýsost jasné, že máte skutečně co do činění s absolutním králem bezdrátových party reproduktorů. Stejně tak vám ale musí být jasné i to, že tento exkluzivní kousek nebude zrovna laciný. Pokud by se vám přesto doma líbil, máme pro vás skvělou zprávu. Díky spolupráci našeho partnera Mobil Pohotovosti s JBL, tedy matkou Partyboxu 1000, můžeme hned třem nejrychlejším (nebo nejsilnějším, vzhledem k velikosti balík) z vás nabídnout tento reproduktor za 20 790 korun namísto obvyklých 25 990 korun. Stačí jen do pole pro slevový kód zadat jblpartybox1000 a zdárně dokončit objednávku. Jakmile tak učiníte, Mobil Pohotovost se vám pokusí balík doručit co nejrychleji. Jelikož se však jedná skutečně o pořádného macka, nejspíš se to nepodaří hned do druhého dne. Do tří pracovních by to však vyjít mělo, pokud s ním tedy nebude zápolit nějaký drobnější kurýr, kterému by mohl reproduktor způsobit nejen pracovní úraz, ale i pěkných pár nocí plných nočních můr s gigantickou a především pak těžkou krabicí v hlavní roli. I tyto útrapy se ale pro JBL Partybox 1000 rozhodně vyplatí podstoupit. Váhání tedy rozhodně na místě není. 

Související články

Dnes nejčtenější

.