Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Koukam, ze izraelci se snazi zbohatnout jak jen to jde na ukor jinych. A jeste vyvolat pocit viny v okradanem. To je presne jejich povaha toto!

  Izrael je technologická velmoc, kde je tisice firem zamerených jen na vyvoj a pak prodej licencí dál (tedy vysoká pridaná hodnota, takovy opak montoven kterych je v CR docela dost kde jen smontuji soucastky co se dovezou a pak posilaji dál). Proto v Izraely najdes aj IBM, Microsofot a dalši co tam otevreli pobočky. A tady spíše jde vydět že zloději jsou apple, co jen zneuzilo firmu a vytahalo od ních co to jde. Mimochodem, zakladatele treba ICQ jsou izarelci stejně tak moderní navigace (drive pro armadu), a tisice produktu ke kterých se obcas dostanes maji technologický puvod v Izraely, ale je logicke že v malinké zemi nejde vyrabet kde co (je to i blbost) proto se zameruji na vyvoj co pak dal prodají licence.

  no vida, nekradou jen cinani, ale i amíci :o) a zaloby lang sang na Apple, to by si asi taky jen tak nikdo nelajznul, by ho setrela bez dukazu jejich armada pravniku jak sopel decku kapesnikem. Ale jo, jsem fanda vsech, co Apple zaluji pravem a preji vysouzeni mnoho miliard babek, u Apple je bez problemu kde brat, prasatko je notne napapane.

  Tomík – upřímně famózní s logicky příspěvek na rozdíl od Harpera! Ten projevil tak nízký level IQ, ze jej není možno ani změřit. Avšak respektuji jeho právo na takový názor, protože i tací jsou mezi námi!

  Už hypík Stýví se chlubil větou „Dobří umělci kopírují, ti nejlepší kradou“. No a sám Apple se toho, jak je vidět drží. Pokrad kde se dalo, co se dalo, jak iPhone, tak jejich Mac OS. Akorát Jablečňáci jsou z toho vodvaření a maj vymytý mozky, jak z nějaký sekty.
  Ale jsou naštěstí mezi nima i normální lidi, včetně mě, kteří to jen používáme a nemáme problém k iPhone používat i produkty od jiných značek.

Vložte vlastní komentář

celý text