Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den, chtěl bych jenom podotknout, že máte článek chybně napsaný a může lidi uvést do omylu. Airpods 2019 ( 2. generace ) má dve verze ! První ( levnější 4790 Kč ) bez bezdrátováho pouzdra obsahuje krabičku z první generace a airpody z druhé = jedná se o airpods druhé generace bez bezdrátu. Druhé (dražší 5790 Kč ) Airpods 2019 s bezdrát pouzdrem = Airpods 2 generace včetně nové krabičky, která se může nabijet bezdrátově. Z článku jsem pochopil, že udávíte pouze jako druhou generaci airpods s bezdrátem a tím je to chybně, protože airpods jsou v obou případech druhá generace a cena se liší podle toho jakou zvolíte ,, nabiječku ,, .

  Článek chybně napsaný není. Zkuste si jej přečíst znovu. Věnujeme se v něm samostatně jak pouzdrům, tak AirPodům. Že bychom v něm ale uváděli či naznačovali, že pouzdro 1. generace = AirPody 1. generace, to v něm opravdu není.

  Ano, není chybně napsaný, tedy se omlouvám, jen v této problematice, kterou 80% lidí neví by to chtělo více upřesnit :-), tedy spíše tak jsem to myslel. Z uvedeného článku je více jasné, že druhá generace je pouze s bezdrát pouzdrem ale pokud se nepletu, není uvedeno že druhá generace používá i pouzdro z první generace v levnější verzi :-) . Z osobního pohledu, jelikož se o to docela zajímám a komunikuji to z lidma, je neznalost že jsou dvě verze a lidé si myslí že ty levnější je první generace. A nebo si koupí levnější a jsou překvapeni že nemají bezdrát pouzdro, když si zakoupili druhou generaci. Airpody jsou vždy 2 generace ( označení prodejců – Airpods 2019 ), pouze jak jsem uvedl tak ,, krabička = nabiječka ,, generaci nerozlišuje. Takto jsem to chtěl upřesnit. P.S.: Resil jsem na základe tohoto článku s klientem, že se nejedná o druhou generaci, protože krabička je první generace.

  Pane Filipe, takhle se na zpětnou vazbu nereaguje. Třeba na to časem přijdete. Ale k věci: Článek je nejasný, špatně strukturovaný – znovu si ho přečtěte a zkuste na něm zapracovat. A nebo se na to vykašlete a jen pište, ať lidi lépe čtou.

  Omlouvám se, ale tady se jedná zkrátka jen o nepochopení psaného textu, kvůli kterému články prostě opravovat nebudeme. Článek je naprosto jasný a strukturovaný dobře. Jen jde o to pochopit, že mezititulek Rozdíly v pouzdrech označuje odstavec s rozdíly v pouzdrech a nikoliv s rozdíly mezi celými AirPods. Nepíšeme pro stádo buranů, ale pro milovníky technologií, u kterých osobně očekávám určitou úroveň inteligence a tedy i to, že textu porozumí. Ale je to asi případ od případu.

  Hlavně u sluchátek AirPods je identifikace postupem času těžší i z toho důvodu, že se to označení ze sluchátek vytrácí. Jinak třeba není zmíněno, že sluchátka AirPods 2gen mají sériové číslo..

  Podľa mňa správna reakcia DCH, ja mám slúchadla 2 generácie a po prečítaní článku som myslel, že predávajúci má podviedol a namiesto 2 generácie som dostal prvú. Bolo by uviesť, že predávajú sa slúchadla 2 generácie s dvomi druhmi puzdier

  Článek jsem schválně rozdělil na dvě části – první část se věnuje pouzdrům a druhá část samotným AirPodům. Pokud se podíváte pořádně, tak si v první části článku, tj. Rozdíly v pouzdrech, můžete všimnout, že existují dvě rozdílná pouzdra. První z nich je klasické nabíjecí a má označení A1602, druhé z nich disponuje bezdrátovým nabíjením a má označení A1938. Žádné třetí pouzdro neexistuje, prostě a jednoduše jsou pouzdra jen a pouze dvě. Zkrátka a jednoduše, k AirPodům druhé generace si můžete vybrat pouzdro první generace. Nic složitého na tom dle mého není. Možná vám pomůže, když budete vnímat pouzdro a AirPody jako dva rozdílné produkty, které jsou mezi sebou navzájem kompatibilní.

  No nevim,diky za komentar vyse. Clanek by chtelo opravit. Objednal sem si dvojky a dle clanku sem pochopil asi jako kazdy kdo je ma poprve a nezna to,ze mam sice sluchatka dvojky ale prisly mi omylem v pouzdre jednicky. Kdybych se nepodival do diskuze tak uz je kvuli tomu reklamuju.

  Je to zcela jednoduché. A kdyby nebyla redakce arogantní, článek by lehce upravili a vše by bylo jasné. Jenže příčina je v tom, že neumíme číst a přemýšlet…

  Pouzdro 1. generace a pouzdro 2. generace neexistuje je zavádějící označení. Existuje pouze pouzdro s drátovým (původní) nabíjením a pak pouzdro s bezdrátovým nabíjením. No a AirPods druhé generace jsou k dispozici s oběma pouzdry. To je vše.

  AirPods 2 s běžným pouzdrem mají SKU MV7N2ZM/A. AirPods 2 s pouzdrem s bezdrátovým nabíjením mají SKU MRXJ2ZM/A.

  …a pro úplnost dodám, že bezdrátové nabíjecí pouzdro se dá zakoupit samostatně (nikoliv jako „náhradní díl“, ale jako samostatný produkt) pod SKU MR8U2ZM/A.

  Tak pokud si ale Martin kupuje sluchátka, asi bych čekal, že je mu jasné už podle popisu produktu, že se jedná buď o model s klasickým pouzdrem nebo s pouzdrem s bezdrátovým pouzdrem. Nezlobte se na mě, ale pokud by někdo, kdo si nenastuduje popis produktu, reklamoval sluchátka, protože nepochopil článek, bude asi chyba u něj a ne u nás. Ve článku je vše jasně napsáno – mimo jiné i to, že AirPods 1. generace se prodávají standardně s klasickým pouzdrem, kdežto AirPods 2. generace mohou dorazit se dvěma pouzdry.

  Pane Filipe, nemá to smysl – já o koze, Vy o voze. Budete do bezvědomí obhajovat svůj pohled. Kdybyste místo toho věnoval čas snaze pochopit, o čem tu diskutujeme, měl byste jasný článek a lepší vztah se čtenáři (já vím, o to tu nejde, „továrna na texty“ jede na prokliky a zobrazení reklam).

  Někdo si koupil AirPody a po přečtení vašeho článku si myslel, že ho prodejce podvedl. Proč? Protože máte nejasně napsaný článek, na začátku chybí jednoduché vysvětlení situace (o čem už tu pár komentujících psalo) a sekce o pouzdrech je extrémně zavádějící (píšete tam o nabíjecím pouzdru první a druhé generace, kdy za první považujete drátové a za druhou to bezdrátové; snad není tak těžké pochopit, že to pro spoustu lidí je matoucí – podle vás to jsou ale burani, co mají problém s chápáním psaného textu).

  Hezký den, ať se daří!

  M.G.

Vložte vlastní komentář

celý text