Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Komedie, nechapu proc LSA sem taha tuhle cinskou komunistickou propagandu.

  Realita je takova ze v roce 87 cinsky armadni general od zenistu a spojaru Ren Zhengfei ve ramci divoke privatizace si vzal zazemi armadnich spojaru a tak vznika firma Huawei.

  Ta ma stale silne vazby na Armadu a tajne sluzby, je to defacto jejich filialka.
  Vicemene obdoba ruske firmy Sistema oligarchy Deripasky.

  Blaboleni o ochrane osobnich udaju v pripade ciske armadni firmy je cira komedie

  Tak zrovna čínskou vládu zajímá, co má v telefonu nějakej Jouda z Pupíkova 🤣

  Jirka
  Jirko nezlobte se ale máte opravdu hloupý názor.
  Android obecně žije z prodávání informací o svých uživatelích a o svých klientech. Ale Huawei tohle šmíráctví čmuchání a estébáciství posunul na úplně jiný level.

  To Cincibus: Nějaký důkaz o svém tvrzení máš? O kauze NSA včetně odposlechů kancléřky Angely Merkelové z naší milované USA jsi někdy alespoň slyšel? Doplň si vzdělání a potom někoho urážej. Jo a mimochodem šmírování ze strany milované USA potvrdil i ctěný mistr prezident Barrack Obama :D

  A pak se takoví Jirkové budou divit, jak je možné, že jim někdo vyluxoval bankovní účet nebo kryptošrajtofli, když měli nastavené 2FA přes aplikaci nebo SMS.
  Nebo jak se to mohlo stát, že jim někdo ukradl účty na internetových službách poté co získal hesla uložené v prohlížeči v mobilu.

  Na čínském „uložto“ se objeví pro zasmání kopie jeho výplatní pásky společně s fotkou manželky z dovolené.
  Ale to je v pohodě, protože Jirka je v klidu, Jirka čínskou vládu nezajímá, takže Jirkovi je jeho soukromí ukradené :-D

  Tak pokud je zajímá co si kupuje Pepík na Aliexpressu, tak určitě je zajímá i co dělá s telefonem.

  Toto je taka naplast na oci pre duchom jednoduchych jedincov.

  „Na otázku, zda by společnost Huawei někdy poskytla data uživatelů čínské vládě, odpověděl následující: „Něco takového nikdy neuděláme. Pokud bychom takovou věc udělali jen jednou, lidé ve všech 170 zemích, ve kterých v současné době působíme, by okamžitě naše výrobky přestali kupovat. Naše společnost by se ze dne na den naprostou zhroutila. Kdo by také platil naše dluhy? Naši zaměstnanci jsou špičkami ve svých oborech. Společnost by opustili a založili si vlastní. Sám bych to nezvládl, raději bych zemřel. Zdůrazňuji, že data jsou ve vlastnictví našich zákazníků, ne nás.“

Vložte vlastní komentář

celý text