Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  3uTools super, díky za typ. Můj SE stáří 26 měsíců má 623 cyklů a kondice baterie 92% (používám s hrudním pásem jako sportester, takže někdy dobíjím i 3x denně). Manželky 6s nedokázal cykly změřit (uvádí 0) – kondice baterie 79% – což odpovídá i podle iOS – stáří 21 měsíců . Přijde mi, že posledního půl roku, kdy začala používat apple watch jde baterka rychle do háje – ale nemusí to souviset.

  Tech 500 cyklu pro iphone a 1000 cyklu pro ipad bude spis naopak.. Muj ipad mini 4 ma 110 cyklu a opotrebeni 150mAh kdezto iphone SE ma 580 cyklu a opotrebeni jen 100mAh

  510 cyklů na SE, baterie má 84% kapacity.

  Divne ze moje SE ma 580 cyklu a 89 procent kapacity.. Buh vi jestli to ukazuje spravne vubec

  Divil bych se, kdyby to ukazovalo správně. Můj první iPhone 3GS vydržel těsně nad dva roky, pak baterka během několika dní postupně zkolabovala, ani pak nešel zapnout. Tablety: baterka po 4 letech skoro plně funkční, ale nafouklá nadzvedla displej, u dalšího iPad Pro se to stalo už po dvou a půl letech. Baterka u mobilu Samsung vydržela skoro 4 roky. Používám tak, že dobíjím každý den přes noc a při používání. Myslím si, že je lepší při používání mít stále přístroj v nabíječce už kvůli tomu, že se nespotřebovává cyklus baterie (spotřebovává se minimálně), protože výkon (příkon) je dodáván přímo do zařízení.

  Podle toho co vím, na množství cyklů až tak nezáleží..baterie je v pohodě mezi 20-80% takže pohyb mezi těmito úrovněmi je nejlepší a vadí jí nízký sta a vysoký stav plus teplotní nepohoda(méně než 10 a více než 30)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.