Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nemyslim si, ze navadet k snizeni bezpecnosti je super priklad, jak vydelavat na clankach :) Zvlast kdyz dalsi clanky tu mate o tom, jak je bezpecnost dulezita a jak je potreba na ni klast duraz

  Tá bezpečnosť tam stále je ,ide o to ako písal Lubor že tá funkcia neznižuje bezpečnosť ale pomáha pri nosení slnečných okuliarov ,oči sú len jeden z bezpečnostných prvkov ,ktorých FaceID má niekoľko nezaveznych na sebe. Comprende ????

  FaceID v pohodě funguje i přes sluneční brýle – u mě minimálně u 2 modelů vyzkoušeno. Vypnutím funkce se snižuje řádově bezpečnost, protože se zapnutou funkcí telefon k odemčení potřebuje pohyb očí. Když se to vypne, odemkne to kdokoliv například během vašeho spánku.

  Taky to pomáhá při hodně tmavých brýlích.. Na střelnici na závodech je z důvodu bezpečnosti nutnost nosit ochranné brýle a za slunného počasí, kdy si je nemůžete sundat to je problém – lepší dočasně deaktivovat funkci sledování pozornosti, než opisovat kód dlouhý jak týden mnohokrát za den :)

  Se mi zdá, že jste nějak mimo. Jeden honí vteřinu navíc, druhý má strach o bezpečí svých nahatých selfíček. Svět se zbláznil a já evidentně s ním. Prostě vám nerozumím. Vo co v tomhle článku, potažmo v týhle diskuzi jde? By se jeden poto… posral! Taky bych chtěl mít na práci jen strach o svý plitký informace v telefonu. Dnešní svět je k pláči. A vy s ním

  To je jak doporucovat heslo 123456. Taky se mi zatim nestalo, ze by me s nim nekdo hacknul iphone a planek na perpetuum mobile v nem nemam, tak na co bezpecnost, zejo? Vlastne proc mit iphone vubec zamknutej. Cely faceID a hesla bych zrusil. Beztak nikdo nemate v iphone planek na perpetuum mobile, tak na co si ho vubec zamykate?

  FACEPALM na autora clanku!

Vložte vlastní komentář

celý text