Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel 2 nejočekávanějších funkcí jsem se nedočkal.
  1) více jak 2 aplikace na 1 ploše
  2) Podpora Magic Mouse

  Podpora magic mouse? Wtf? Načo? Si asi celkovo nepochopil myšlienku iPadu

  Třeba když edituji fotku v Affinity, občas potřebuji kliknout na určitý pixel. Mouse interface je navíc cool i pro práci s textem. A jako bonus myš ocením i pro těžkou práci.

  Magic Mouse je podporovaná, takže problém vyřešen.

  Ještě mi chybí možnost naházet si na plochu soubory, se kterými právě pracuji.

  Pro buh k cemu vice jak dve aplikace na tak malych displayich. Split view je rozumny kompromis a zbytek proste resim prepinanim obrazovek. Podpora mysi nebude. Apple jednoznacne rekl, na ipady patri pencil, na macy mys. Ja jsem skromny, me stacily disky. Uvidim jak to bude slapat na mym starickym 12.9 ipadu pokud ne mam duvod k upgrade.

  Wenco, víš když někdo na iPadu pracuje, např. píše texty, dělá grafiku, stříhá jednoduché video, spravuje soc. sítě několika klientům, do toho potřebuje nějaký krátky text, vytvořit grafiku třeba i jen v jednoduché Canvě, tak se prostě 4 okna hodí a takový iPad Pro 12,9“ už není tak malým zařízením. Chápu, že na menší iPadech více jak split view už by byly vážně malá okénka, ale na skoro 13 palcích už to problém vážně není.

  Možná podle tebe nechápeme myšlenku iPadu …. ale rozhodně chápeme možnosti iPadu,

  Pokud mám u iPadu s klávesnicí používat jako polohový zařízení Apple Pencil, je to ergonomicky jako škrábat se na zadku palcem pravý nohy…. nějako to jde, ale štve tě to hned od první minuty.

  Je v tom jednoduše kalkul a vytrčený prostředníček ke všem zákazníkům.
  My vám povolíme myš u iPadu, a vy nám přestanete kupovat naše předražený notebooky …! Tůdle!

Vložte vlastní komentář

celý text