Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jestli to je stejne kvalitni jak tenhle, tak doporucuju, pro Applisty dobry:
  https://www.youtube.com/watch?v=RxM55DNS9CE

  ty jsi guma… Myslíš že zámek na klíč odolá úhlové brusce? Nikdo si přece vysacím zámkem nezamkne zlatej poklad. Tohle je fajn řešení na skříňku v práci kde není nic moc ceného, ale člověk tam často chodí a podobně.
  Ale hlavně že si můžeš rejpnout do Applistů…

  Mohl jsi rovnou napsat, ze nerozumis tomu co rika, zkus se na to video podivat znovu a zapojit tu posledni bunku v mozku, co ti zbyla.

  Podívej se od 3:40. Otevře to nenásilně během pár vteřin. Snad už to v novějších verzích zámku opravili.

  takze ted trochu konspirace: musim se zaregistrovat a pak pres nejakou aplikaci jim tam poslat otisky svych prstu + prstu dalsich lidi co maji zamek pouzivat – predpoladam ze je to zamek spolufinancovany FBI/CIA/NSA/BIS… lepe otisky prstu vsech lidi na planete jiz nesehnali :-)

  Zdravím, chtěl bych se zeptat , jestli je u tohoto zámku možné změnit párovací Bluetoth kód. Protože jak přijde někdo cizí a spáruje tenhle zámek se svým mobilem nebo tabletem tak už je vlastně v ohrožení bezpečnost tohoto zámku. A musím říct že za ty prachy co jsem do toho dal 1400kč , tak by měla být aplikace lépe vybavena bezpečnostními prvky , aby se někomu cizímu nepovedlo přes QR kód můj zámek odemknout. Tím pádem jak je aplikace zranitelná , tak je drahý zámek úplně k prdu

Vložte vlastní komentář

celý text