Zavřít reklamu

Jednou z hlavních zbraní iPhonů XR jsou bezesporu jejich barevné kabátky, díky kterým je jednak na první pohled odlišíte od jiných iPhonů i konkurence, ale i díky nim vyjádříte částečně svou osobnost. A právě to by mohlo jít u iPhonu XR 2 mnohým jablíčkářům ještě lépe. Apple totiž chystá i v tomto směru pěkné novinky.

Se zprávami o nových barevných variantách pro chystaný iPhone XR 2 přišel na konci minulého týdne portál MacOtakara, jehož zdroje patří mezi jedny z nejspolehlivějších. Tvrzení Japonců nyní podložil uniklými fotografiemi další velmi uznávaní zdroj v Apple komunitě – reportér Mark Gurman z Bloombergu. Tomu se totiž dostaly do rukou dva snímky střepů ze zřejmě testovacích modelů XR 2, na kterých jsou právě dvě nové barvy zachycené. Jednat by se mělo o levandulovou, nebo chcete-li fialovou, a zelenou. Tyto odstíny by pak měly v nabídce nahradit modrou a korálovou, které se zřejmě těší nejmenší popularitě mezi ostatními barvami. 

V minulých týdnech se též začalo poměrně intenzivně spekulovat nad tím, zda Apple pro letošní iPhony nezvolí jiné povrchové opracování zad. Minimálně ze střepů ze zad iPhonu XR 2 to však vypadá, že k ničemu takovému letos alespoň u tohoto modelu nedojde. A jelikož se Apple bude opět letos snažit své iPhony co nejvíce sjednotit, nový povrch pravděpodobně nedorazí ani na iPhony 11 a 11 Max. 

Nové barvy nejsou vše 

Nebudou to však jen nové barvy, kterými se iPhone XR 2 pokusí svět zaujmout. Apple jej totiž podle dostupných informací opět osadí nejvýkonnějším procesorem ve své nabídce, který bude shodný s těmi v iPhonech 11. Záda tohoto modelu pak nebude zdobit jedna čočka fotoaparátu, ale rovnou dvě, díky čemuž by měl být schopen zachytit o poznání kvalitnější fotografie. Hovoří se ale i o zvětšení baterie, přepracované anténní technologii či podpoře obousměrného bezdrátového nabíjení, které by mohlo potěšit zejména majitele nového bezdrátového nabíjecího pouzdra. Na kompletní výčet novinek si však budeme muset počkat až do září. 

Související články

Dnes nejčtenější