Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nemá někdo zkušenost s používáním těchto typů sluchátek ve spojení s brýlemi?? Uvažoval jsem o těchto sluchátkách, ale nakonec právě kvůli brýlím jsem si pořídil AirPods.

    Brýle mám, ale i přes ně půjdu do Beats Pro, Beats X mi sice při běhu padali, takže jsem je musel co chvíli zatlačovat do ucha, ale Pro aspoň zůstanou na uchu a neztratím je. X ka mi díky kabelu vytahávalo i triko za krkem, takže jsem se pro ně několikrát i vracel, když jsem je nestačil chytit, ale třeba na jógu je partnerka používá a nemá s tím žádný problém.
    Nutno dodat, že mám brýle z tenkého drátu, takže nejde o nic velkého, co by mělo překážet.

    Mám powerbeatsy 3 a brýle přes dva roky. Brýle nosím plastové a velké oproti M1kealovi. První týden je peklo, pořád budete testovat jakou velikost špuntů a jak ohnout „záušníky“ do správnýho tvaru, jak se to ale jednou povede, nebudete chtít už nic jinýho, sedí to skvěle. Jediný, co je potřeba se naučit nasadit vždycky napřed brýle a pak až sluchátka, sundavat v opačném pořadí. A počítejte s tím, že jak sluchátka „správně natvarované“ budete chtít si vzít bez brýlí, tak to nebude ono a budou asi padat. Ale jasně, každý má jiný tvar hlavy.

Vložte vlastní komentář

celý text