Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jailbreak bylo to nejlepší co mohlo na iPhone být.Bohužel si iPhone začali pořizovat sociální případy,a Jailbreak označovali za zlo,protože na tak drahý  nebudou riskovat Jailbreak.Nastává útlum,obvzlášť Cydia je zastaralá,ale pracuje se na nové verzi,propracovanější a uživatelsky zajímavější.Otazkou je,kdy bude implementována a jestli přímo do Jailbreak,nebo jiné odnože systému iOS.Každopádně Siri byla v češtině,a zabezpečení iPhone bylo díky tweaku daleko pokročilejší.

  Tak zase nemůžeš házet všechno na lidi, co jim říkáš sociální případ.
  Osobně se Jaibreaku nebráním ,ale bohužel jak vidíš nevychází na další systém.

  Jailbreak ma pořád opodstatnění, protože se díky němu dají do iPhone přidat funkce, které mají buď nové modely a starší zařízení už aktualizace nemá a i nové mají z čeho těžit, protože v ios ještě dost věcí chybí

  Jailbreak má pořád smysl, ať už ohledně drobných kosmetických úprav systému, až po tweaky ve stylu úpravy ekvalizéru. Každopádně pokud někdo sleduje projekt Sileo, tak tuší, že JB ještě není tak mrtvý, jak se zdá.

  JB je fajn pro Geeky, ale pro běžné uživatele, co mají v telefonu i citlivá data a nedejbože internetové bankovnictví je to veliký hazard. Kdo by dobrovolně nabídl svou platební kartu Číňanovi včetně PIN? Asi nikdo, že? Ale JB určitě mají zadní dvířka a i když nejsem profík, tak je mi jasné, že bych musel být úplný idiot, abych si na svém telefonu JB dělal. A kvůli čemu taky?

  Tak ty spíš budeš asi ten antitalent na techniku, že? Jinak bys nepsal hovadiny. Představ si, že dokonce používám, krom iOS i Android s Rootem, mám tam 3 bankovnictví a cca 6 karet a spoustu citlivých – firemních dat! Žádný problém a to, ani kdyby mi ukradli mobil, mám to zabezpečené. Sis asi někde přečetl pár bulvárních stránek, staříku a teď máš nasypány kaštany v trenclách co? Mě by zajímalo, jaké citlivé data tam kdo může z obyčejných lidí mít a co si pod tím představuje? Nejspíš hromadu staženáho porno obsahu, nebo si fotí a natáčí svojí kládu, na to je tak někdo zvědavej :-D

  Ano, to máš pravdu. Jsem docela dost antitalent, přeji ti bezpečná data a děkuji za upozornění. Velmi si toho vážím.

  Dokud nebude Dark Mode/Eclipse defaultně v iOS, tak jailbreakuju vždy, když to půjde!
  Nehledě na to, že stále to má smysl, to, že už nejsou tweaky s nějakým extra vylepšením neznamená, že jsou všechny na nic. Je pravda, že když jsem s jailbreakem začínal na iOS 8, tak jsem měl nainstalováno přes 100 tweaků. Při mém posledním jailbreaku na iOS 11 jsem jich měl nainstalovaných „pouze“ 40, ale i tak. Smysl to bude mít vždycky :)

  Jailbreak má smysl vždy, protože tak uzavřený a omezený systém, jakým iOS oproti Androidu je, je opravdu až zaražející. Fašistický přístup Apple a vymývání palic uživatelům, že jde „o jejich bezpečnost“… ať si lžou dotým hlavám. Kdo nezažil jiný systém, jen omezený iOS, tak nechápe, kdo je zběhlý a zná více OS, tak dá za vděk Jailbreaku.

  Po tečce a čárce se dělá mezera. Slovo „případy“ je neživotné, takže ve spojení „případy si začaly“ musí mít sloveso na konci ypsilon, nikoli měkké i. A ta věta, jíž je ono slovní spojení součástí je tak odporně arogantní a snobská, že už jen proto zůstanu rád u Androida!

  Kdyz vam vadi ze nelze iOS modifikovat, nebo politika Apple, tak proc si porizujete iPhone? Mate tu Android kde se muzete umodifikovat do zblbnuti…

Vložte vlastní komentář

celý text