Zavřít reklamu

Pokud jste fanoušky Applu a zajímáte se i o jeho finanční stránku, zapište si do kalendáře datum 30. dubna. V tento den nám totiž Apple přesně ve 23 hodin našeho času prozradí finanční výsledky za druhé fiskální čtvrtletí letošního roku, které odpovídá prvnímu čtvrtletí roku kalendářního. V minulém kvartálu se Applu vcelku dařilo a tak je jasné, že se bude snažit na podobné úspěchy navázat.

Zažijí nové AirPods skvělé prodeje:

První čtvrtletí nového roku bývá pro Apple zpravidla slabší. Nákupní šílenství jeho produktů totiž naplno probíhá ve čtvrtletí předvánočním. Do tohoto čtvrtletí by se však mohly alespoň částečně promítnout prodeje nových AirPods, iMaců a iPadů. Dočkat bychom se mohli ale i prvních čísel u Apple News+. 

Bohužel, ani tentokrát se nedá počítat s oznámením přesných prodejních čísel jednotlivých produktů. Kalifornský gigant totiž od této zvyklosti před nedávnem upustil s tím, že je toto oznámení naprosto zbytečné, protože prakticky o ničem nevypovídá. Spokojit se tak budeme muset se zprávami analytických společností, které jsou však naštěstí poměrně přesné. 

Související články

Dnes nejčtenější