Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdyby u bezdratoveho nabijeni nedavali lightning konektor, tak bych si je ani nekoupil, ja mam sluchatka na dovolenou a ne abych tahal tesla coil. Nechapu jak nekdo vubec muze premyslet, ze by se fyzicky konektor vymyslel u prislusenstvi, kdyz hlavni produkty bez toho zatim nejsou.

  Prostě apple kvalita, nechápu jak je někdo může nemít. Jenom mi vadí že musím každého upozorňovat že to jsou dvojky a ne ty starý jedničky, nikdo to na mne nepozná.

  Docela vtipné, takže si kupujete nová sluchátka a nejvíc Vám na nich vadí, že ostatní nevidí že máte nový model? To je totiž na sluchátkách to nejdůležitější.

  Čert vem nějaké ty dosud nepřidané health senzory, ale ta nevoděodolnost mě u dvojek teda fakt sere! Člověk, aby se bál nejen zmoknout, ale i se jen trochu víc zpotit :(

  BREAKING NEWS !!!!!!
  Apple oficiálně zrušil AirPower !!!!!!!!
  https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/03/29/apple-oficialne-zrusil-airpower/comments/#comment-197648
  A je to tady, Apple de do sraček :(

  Holt nejen Romane budeš muset vzít za vděk konkurencí se 2-3 cívkami…

  Kdyby Apple zbytečně neblbnul a nechtěl trumfnout Nikolu Teslu, tak už dávno mohl kliďánko počítat další miliony $…

  Na recenzi mi přijde nejzajímavější to, jak rozdílné potřeby autor článku má. Airpods s bezdrátovým pouzdrem jsem si koupil, přestože zatím nemám žádnou bezdrátovou nabíječku. Minimálně první měsíce budu určitě nabíjet kabelem, a i potom budu brát bezdrátové nabíjení jen jako alternativu (pokud si koupím auto, tak tam budu chtít bezdrátovou nabíječku vestavěnou, uvítám i, pokud příští iphone bude umět sluchátka sám dobít, ale že bych si kupoval speciální nabíječku na stůl, to mi nedává vůbec smysl = vlastně mi moc nevadí, že byla airpower zrušena).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.