Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Obávám se, že letos se tohoto překvápka nedočkáme. Snad v červnu se představí nadupaný mac pro a nový monitor, který by třeba příští rok mohl být základem pro iMacy :-)

  Reagovat

  Apple se fakt snaží vytěžit co se dá. Minimální investice do inovace versus maximální cena. Vše je postaveno na vydírání uživatelů, kteří nechtějí/nemohou opustit ekosystém Applu a potřebují upgrade. Skutečně nechápu uživatele, kteří mají Apple za toto macešské chování rádi.

  Reagovat

  Jsem rád že jsem v loni prodal jejich akcie, rádoby nové produkty s mizivým podílem inovací donekonečna nikoho lákat nebudou,ani ovce.Že prý upgrade 😂😂😂😂

  Reagovat

  „Ty se totiž v posledních měsících nepěkně propadly a relativně nízko se drží i nyní – tedy po představení nového MacBooku Air a mini.“
  —–
  Koukám na poslední finanční výsledky Applu 1Q19 a divie Mac má meziroční nárůst tržeb z 6,8 miliardy na 7,4 miliardy. Apple zaznamenal po dlouhé době propad jen u iPhone a to jen na čínském trhu.

  Kde vlastně čerpáte informace o Applu?
  —–
  Stavíte svoji kritiku na údajně malé paměti 8GB DDR4, přitom se jedná o ultrarychlou paměť s kapacitou, která bez potíží obhospodaří a střední pracovní stanici na 2D.

  Celý svět už několik let opakuje, že obrovské výkony PC jsou už léta v praxi nevyužitelné na drtivou většinu činností normálních uživatelů, ale vy jakobyste o tom nikdy neslyšeli.

  Magazín o Applu, firma je tu snnad 40 let, ale vy k ní stále přistupujete s hodnocením ve stylu cena/výkon, které bylo Applu od jakživa cizí a nikdy na něm nestavěl.
  —–

  Trávím molře času v obchodech s počítači, ale pokaždé, když vlezu do iStyle a prohlížím si Macy, jen nevěřícně kroutím hlavou, jak jiný je to svět. Oproti těm produktům je úplně všechno jen smutná snaha o počítačovou techniku.

  Tak nevím, jestli nejsou Apple dva. Když tak hoďte odkaz, abych věděl, že se bavíme o stejné firmě.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek