Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Používám Google Maps na CarPlay.
  Waze je šikovný program, ale nenaviguje v jízdních pruzích, což je hlavně ve velkých městech se složitými křižovatkami velmi šikovné.

  Waze jsem zkusil dvakrát, ne že by mě nedovedla k cíli, ale ten vzhled je fakt k smíchu.. G Maps vypadají jako navigace z tohoto tisíciletí, ale zase mě kolikrát protáhla cestou do Prahy takovejma pr**lema, že bych potřeboval traktor na ty silnice.. Co mě ale nikdy nezklamalo, má pěknej vzhled a milion funkcí, to je Sygic. Pro mě zatím nemá konkurenci.

  Používám Google maps,zatím sem dojel všude bez problému,jen mě vytáčí hlášky typu jeďte na sever,jak mám doprdele vědět kde je sever,jedíně mít ještě kompas.

  Když můžu tak rozhodně Apple maps.
  Většinou teď musím používat G navigaci a ta je tragická. Skoro nemluví a když něco plácne tak blbě. Dost často mě hlasově posílá do prava a graficky doleva. Když je někde nepřehledný sjezd z trasy namísto toho aby na to upozornil nebo alespoň situaci přiblížil vesle mapu oddálí tak abych neviděl co mě čeká. Takových nervů jsm si neužil ani v začátcich A maps. V Google maps toho sice pořád víc najdu ale použití je tragický.
  Waze je hnus.
  Upozornění na nehody jsou v A maps už dobré dva roky. A dokonce doprava jako taková je online zobrazována přesněji než v G maps. O jízdních pruzích ani nemluvím.

  waze nepoužívám dlouho ale teď mi telefon J5 říká že „je to aplikace která může způsobovat problémy včetně malwaru, chyb aplikace nebo vysokého využití baterie. “
  doufám že to je to poslední – spotřeba baterie a ne třeba malware. Máte někdo podobný problém ?

Vložte vlastní komentář

celý text