Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Aneb Applu a teplemu vo vedení už naprosto peče na gebulu :D keby sa radšej starali o to akú šitnú kvalitu za predražené produkty dávajú vyzeralo by to trochu inak..

  Tim Crook by se mel radeji starat o to, aby se jeho spolecnost nestavala fanatickou neolevicackou hlasnou troubou. Spolecnost jejichz vyrobu zajistuji delnici – deti, je posledni kdo by se mel angazovat ve virtue signallingu, je to znacne pokrytecke.

  Tak to nevíte co umí vyvádět červený kříž.
  Součástí klubového loga je mimojiné znaménko plus (jako pozitive). Přišel dopis od Červeného kříže, ze bez jejich souhlasu nesmí nikdo symbol červeného kříže používat. Že je to plus, je to součást celého loga, to je nezajímá.

  Tak na něco tu hromadu právníku musí Apple vyuzivat.. Samozrejme ze je to blbost a i kdyby meli hrusku jako logo tak si Apple něco najde.

  Předpokládám že tvar jablka taky vymyslel apple.

  Selský rozum mi říká že tahle kauza je naprostá hovadina, týpci mohli mít podobný zákeřný záměr, ale já vidím minimální shodu tvaru, která je dána předlohou, stačí se kouknout do knížky o ježečkovi. (například zde to je co? https://1url.cz/FMFUN – zkrácený odkaz vede přímo na obrázek), navíc ani barevné podání není shodné o písmenech loga ani nemluvě.

  Sám jsem tedy zvědav jak tohle dopadne, doufám že pozitivně pro ty slabší, jinak si fakt řeknu že se svět zbláznil.

  No a nedej bože, abych si zařídil moštárnu. To bych si asi měl do loga dát hoblík, ne? Aby to náhodou nevypadalo jako jabko. „Arogance je parukou k zakrytí duševní pleše“ (J. Werich)

  To už u nás není jediný novinář, který by věděl, kde se píše tvrdé a měkké i? Už třetí server po sobě, v jehož článcích je hrubka za hrubkou. „…dokumenty, které by jej měli přesvědčit…“. Jinak Apple je extrémně žárlivý na své logo a napadá všechny, kdo použijí toto ovoce jakýmkoliv způsobem pro svou firmu nebo organizaci. Před deseti lety se soudil i s kanadskou školou, která měla vzdáleně podobné logo. Nepomohlo ani, že jmenovaná škola byl velmi dobrý zákazník Applu. O rok později napadl síť australských supermarketů Woolworths, kde podobnost log byla vzdálená, jako Windows od Českého mysliveckého svazu.

  Ano můj android má taky 5 let a má stále nejnovější aktualizace . Funguje spolehlivě akorát stál o 3/4 míň a je kompatibilní se všemi zařízeními . Nemusím mít shnilé jablko, které má problém s čímkoliv se spojit pokud to není jablko.

  No jo Hruškaři …. co od nich čekat … je to stejná kauza, jako, když se jejich manžeři a právnici hrdě naparovali že selfiepičku vymsleli oni a když dostali audiovizuální materiál s ukázkou z filmu, Zabil jsem Einsteina, pánové… , který natočil Oldřich Lipský v roce 1969 a kde Jiří Sovák tuto věc běžně používá a je navíc o dost vymakanější, tak jen bezeslova práskli dveřma a odešli …

  Jablko je velmi rozšířené ovoce, tak proč by měla mít jediná firma monopol na jeho používání jako logo? Tvar a obecná podoba tohoto ovoce je jaksi daná v mnoha modifikacích, tak proč by jiná firma si nemohla toto ovoce zvolit taky jako logo, když tam jsou zjevné odlišnosti??? Aby se z toho nepo…

  Doufám že slavný jabko nokopou do p… Velcí giganti už nevědí jak otravovat okolí. Za čas si patentujou hov… a budou chtít poplatek za každé spláchnutí.

  pokud dělám mošty a nikdo nemá podobný jablko registrovaný v zemědělské a potravinářské činnosti, tak si ho klidně mohu použít, stačí se podívat na úřad průmyslového vlastnictví na zemědělskou činnost, kde má jablko v logu každá třetí společnost … jediný kdo má v oblasti patentů a licencí rozum je Musk

Vložte vlastní komentář

celý text