Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel tohle mi tvrdili i na pobočkách. Je na tom sice špetka pravdy, ale takoví lidé si neuvědomují jednu věc. To, že někdo hledá wifi je hlavně z toho důvodu, že se snaží ušetřit ty data pro případ „nouze“…ono totiž nikdo z těchto chytráků už nekouká na ten fakt, že když bych sjížděl data a data došly, tak musím dokupovat…..a když se ohánějí tím, že lidé nepoužívají, tak by mě zajímalo, kolik balíčků bych si musel dokoupit, než by si toho operátoři začali všímat. Ono se nikomu nechce dokupovat 2GB za 200,-

  jeden ministr už byl před dvěma lety vyměněn a je to tu opět a pořád jen keci někdo se tam pořádně pakuje a obyčejní lidé nechtějí kupovat předražená data to je pruser

  Bože chraň, ta je abnormální :-D úplně z ní sálá, jak jí záleží na lidech :)
  Zdejší operátoři, to je jasný kartel, ždímají co můžou, ale státním institucím dávají data za hubičku ;)

  Částečně to za to jistě může, další problém je ten, že máme opravdu dobře pokrytou zemi signálem, takže se musí zaplatit vysílače…atd. Ale to hlavní je, řekl bych, ceny pro korporáty, úředníky a další státní zaměstnance (např. i pro zaměstnance ČEZu…)
  Ono je fajn, když si firma vymůže levnější tarif pro své zaměstnance – je to přece snaha řádného hospodáře šetřit. Stejně tak přece občané mohou být rádi, když úředníci mají tarify za hubičku, protože se to platí z daní – takže se šetří, že? No jenže operátoři nejsou dementní a je jasné, že tyto slevy někdo zaplatit musí. Takže kdo to zaplatí, když ne velké firmy a úřady? No přece všichni ostatní.

  Kdyby se s tím aspoň nakládalo rozumně, ale problém je ten, že mnohdy ti zaměstnanci dostanou tarif i pro rodinu – takže společnost pak nedoplácí jenom to 1 číslo, ale i číslo pro manželku a děti.

  Plakat nad tím, že jsou drahé tarify ale druhou rukou pak toužit po slevách je nesmysl – vždy to někdo zaplatí, sleva není nikdy zadarmo a tady to platí všichni ostatní.

  Já jsem sice hodně často na WiFi a 7GB na měsíc mi stačí. Ale děti by rády opravdu více dat, protože na školách je prachbídná WiFi.
  Věřím tomu, že kdyby poptávka dat stoupla na dvojnásobek, tak se od tohoto českého Kartelu dočkáme „velkorysé“ slevy o 10%.

  Mě osobně stačí na měsíc 1,5gb dat stejně jako každému normálnímu člověku, co nemusí být pořád on-line. Pokud by děti chtěli více dat, to chápu, otázka ale, kolik jim je a jestli to vážně potřebují, nebo to mají pouze na fb, ig a jiné sociální sítě, protože se už neumí bavit mezi sebou.

  Ono na tom neco je, ale pruser je v tom, ze mame kartel. A to se ted nezmeni nekolik let. Kazdy ma svuj dil s ten se nehybe, ceny maji take stejne jen pomalinku se meni mnozstvi za cenu

  Takže, než půjdeme do práce necháme téct vodu do vany, zapneme el.troubu a necháme hořet všechny hořáky na kamnech aby nám zlevnil vodu, plyn a elektriku. Vážení, pro tuto Mega ku.du nemám jiný titul. Promiňte.

  Ministryně průmyslu a vyplodí takovej nesmysl ???
  Pokud někdo od „kšeftu“ může napsat že o co není zájem tak o to víc je dražší tak asi na svém postu nemá co dělat ….

  Politika nedává smysl všude, nicméně u nás je ještě navíc okořeněná čirou hloupostí zůčastněných. A já jsem za to rád, svět jde do prdele, ale my Češi se u toho alespoň občas zasmějeme. Představte si, že by ty ceny obhajovala nečím, co by zdánlivě dávalo smysl?!

Vložte vlastní komentář

celý text