Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  U iMmacu neviem naco by mi bol dotykovy display, ale zato kludne mozu obohatit ten to stroj o noviny z konca a zaciatku tohto roka. Skenovanie otlackov prstov je tiez onicom, to uz radsej to face id, aj pre staru skolu staci aj heslo.

  naco mi bu predrazeny dotykovy shit ked mam telefon??? to ako uz budu ludi alenivy ist 2m ku posteli pre telefon?? (aj tak ked je clovek pri stole a datulje do klavesnice mame telefon vacssinou vedla klavesnice) co tak radsej riesit vydrz telefonov, vykon mb air a odladovat funkcie
  / sw / hw ako prinasat blbosti???

  Zachovavam klid. Nove senzory stejne budou fungovat jen v Emerice.

  A jestli na hlave bílé svítí, cerne nebudou ??? Nebo jsi tmave pleti ???

  Že by Mac konečně, jako jeden z posledních OS uměl dotykové ovládání, které již umí ostatní OS mnoho let! To by bylo fajn, konečně by Mac mohl začít alespoň trošku konkurovat ostatním. Ale bez konvertability je ten dotyk na Macu trošku k ničemu – myslím na MacBooku….
  Pak ještě jablečný iOS naučit i myš, je opět poslední mobilní OS který to neumí a můžou uživatelé k tabletu připojit i myš a „pracovat s ním“…..

  Za mne moc chci FaceID to je super, dotykové displeje nechci ale tak pokud mě nikdo nebude nutit na nej šmatlat tak ať si tam je. Hlavně když FaceID tak by to mohlo mít už normální webkameru hodnou tohoto tisíciletí a ne jak na konci 90 let.

  Co by mne hodně potěšilo jsou vlastní CPU to by byla pecka – když si vemu co je v iPad Pro 2018 tak tady když je větší baterie a více místa plus zas ve vývoji dal to by mohlo byt opravdu hodně silné a mohlo by to byt pasivně chlazené – jestli něco na MacBooku opravdu vadí tak ventilátory jako u všech ostatních notebooku.

  Jestli něco takového vydají a nepokazi to zas nesmyslnou cenou ale bude to startovat tak na 40 a s 50 už s normalni kapacitou a ram tak pro nej bezim hned jak bude.

Vložte vlastní komentář

celý text