Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Že by zrovna 3 čočka posadila všechny na zadek ?
  Tyhle dostihy jsou už o ničem – jakékoliv další „vylepšení“ je více kosmetické a uživatel ve slepém testu by to na 90% neodhalil.
  A to ještě můžeme být rádi že Apple představuje telefony jen 1x za rok – osobně bych se přikláněl spíše k periodě 24 měsíců …

  Já hlavně doufám, že se nebude jednat o lepší upgrade jen u varianty max, ale i u klasického iPhone 11. Max nepřichází v úvahu, je to lopata a ne telefon.. Jinak mě asi klepne a půjdu do xr2, jestliže ta má mít stejné foťáky jako 11.

  Já čekám na návrat čtečky otisku prstů pro odemknutí obrazovky… nevadí mi to v kombinaci s obličejem ale jen podle ksichtu to nechci, chci aby mi to fungovalo tak jako to mam u svojí iP 7.

  Zatímco vloni představené iPhony toho oproti “desítce” z roku 2017 přinesly pramálo nového
  ….
  letošní jablečná úroda by měla být v tomto ohledu o poznání zajímavější
  ….
  Spekuluje se například nad zmenšením výřezu v displeji, zlepšením odolnosti, zvýšením výdrže baterie…

  Uff tak to o poznáni zaujimavejší – to sa nedá s xs vs x ani len porovnať

  že jo? :DD taky mě to zvedlo ze židle jakáže revoluce nás to čeká, přidejte jeden barevný odstín, a konkurence zůstane v křečích ze smíchu

  Pokud to bude nejlepší vylepší jakého je Apple schopen, tak už jen dohání konkurenci, aby si ty jeho produkty skalní ovčani za nesmyslné ceny vůbec koupili. Už teď jsou mimimálně rok pozadu a tempo už dávno neuvádějí. Viz články jak Apple již nepatří mezi nejinovativnější společnosti světa.

Vložte vlastní komentář

celý text