Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak psali na 9to5mac, tahle informace by se mela brat s rezervou… „ought to be taken with utmost caution“ vlastnosti, cena i datum vydani jsou jen rumors.

  No zvýšení ceny Airpodu se mi nelíbí , daleko rozumnější krok by byl cenovka 4990kč a současná generace by šla s cenou dobu na 3990kč

  Neviem, ale pri applackych sluchadlach (ci uz airpods alebo earpods) mam po vybrati z ucha pocit, ako keby mi ho pretiahol nejaky nigga svojim africkym perom. Tak obrovske spunty nemozu sediet nikomu.

  Pokud vím tak kurz 1 dollaru je 22,85211 Kč, když si vezmete, že airpods 2 stojí 199 $ tak vás vyjdou na 4547,53 Kč. Máte tady chybu.

  Nemáme. Přepočítejte si, za kolik by zde Apple prodával AirPods 1. generace, kdyby 159 USD násobil kurzem koruny. Do ceny AirPods 2 je již hrubě připočten i „příplatek“, který tu oproti US za Apple produkty dáváme.

  Lepší basy a nový povrch? -_- A voděodolnost(déšť, pot), bluetooth 5.0, softwarové potlačením hluku nic? Tak to není zrovna revoluce. Jako nějaká krabička na bezdrátové nabíjení a povrch a lepší basy nejsou to co bych čekal :( Basy jsou super, ale to je málo inovací.

Vložte vlastní komentář

celý text